Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám meghánytatni magam?

Hogyan tudnám meghánytatni magam?

Figyelt kérdés
Ebédre nagyon teleettem magam, nagyon fáj tőle a hasam és úgy érzem ezt nem kéne bent tartani. Ki szeretném engedni hányással, de amikor próbáltam meghánytatni magam, volt reflex de nem jött vissza az étel. Egyébként még soha nem próbáltam meghánytatni magam és nem is tervezem, de most nagyon rosszul vagyok. Valami tipp?
2021. ápr. 27. 15:09
 1/6 alletta ***** válasza:
100%

dugd le az ujjad a torkodon.

igyál langyos vizet.

2021. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Orbán fényképe.
2021. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Igyál több szénsavas italt, attól jobban leszel, és nem kell hánytatni magad.
2021. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nehéz kaját eszel, akkor érdemes lehet szénsavasat inni, ahogy előttem írták. Muterom egy pohár sört szokott olyankor inni. Neki az esik jó, megbüfögteti, az segíteni szokott. De gondolom a legtöbb szénsavas üdítőital is jó erre.
2021. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szódavíz+ dipankrin
2021. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokaknál kezdődik így, csak egy hányás, aztán kettő, három. Nem is értem hogy itt tippeket adnak rá. Nem szabad meghánytatni magunkat, a szervezet úgyis meghánytatja magát ha nagyon kell, ha még nem, akkor meg ne hányj
2021. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!