Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mennyire igaz, az...

Szerintetek mennyire igaz, az amit a vércsoportok szerint ajánlanak, hogy vannak jótékony, semleges és kerülendő-káros ételek, minden vércsoportnál különbözően?

Figyelt kérdés
Azért nem értem, mert nekem mint 0ás, pl az eper is káros, pedig a gyümölcs az mértékkel egészséges étel, és egy csomó hasonló egészséges ételt ír kerülendő kategóriában.
2021. máj. 1. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeség. Nem a vércsoport diéta, abban lehet valami nagyvonalakban, hogy pl. az A vércsoportúak inkább vegák vagy kevés húst esznek, a 0-sok a vadászok, ők sok húst esznek. Általában az ilyen jellegű ételeket kívánják adott vércsoportú emberek. A 0-ás vércsoportúak között sok a laktózérzékeny. Ettől még más vércsoportúak között is akadnak bőven. Tehát inkább iránymutató, de az, hogy a 0-ás nem ehet epret, a B-s nem ehet málnát, az nettó baromság.
2021. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hülyeség, ahogy van.
2021. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
baromság
2021. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség
2021. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajat esetemben minden olyan etel ajanlott, amit nem birok jol emeszteni, es minden ellenjavallt, ami baromi jolesik es jot tesz. Innentol fogva nem erdekel semmilyen erv, ami meggyozne, hogy kulonb az ujsagban levo horoszkopnal.
2021. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 2. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

0-és vagyok, utálom a húst és rosszul is vagyok tőle...


Ez az egész egy nagy bulls...t, ugyanolyan marhaság, mint a horoszkóp, pl :D

2021. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyél nyugodtan epret. :)

Semmi tudományos alapja nincs ennek az egésznek.

2021. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!