Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nők! Nektek van egy kis hasatok?

Nők! Nektek van egy kis hasatok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a nők többségének alap van egy kis hasa, és biológiailag így "normális". Én nagyon vágytam régebben ha nem is kockás hasra, de laposra. Emiatt edzettem és futottam is, (amiket most is csinálok), de mindig marad egy kis hasam. Főleg, ha leülök. Amúgy átlag testsúlyom van, 170 cm/57 kg. Szerintetek tényleg a nőiesség és a genetika az ok, vagy valami más?

2 hónapig a kalóriákat is számoltam, de akkor sem láttam változást.



2021. máj. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem kockas
2021. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anatómiailag normális a kis hasi zsír. De pl sportolóknak, akiknek nagyon izmos a hasuk, vékony a zsírrétegük, nekik is "ráncolódik" a bőr ha leülnek, előre hajolnak.
2021. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szamok alapjan teljesen jo, mindenkinek van ulve egy kis hasa, tobb kis hurka. Ha mar egy nagy hurka, es allo helyzetben is kituremkedik, na az mar háj.
2021. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én biztos vagyok benne, hogy a nők többségének van hasa, akinek nem tartozik a mindennapi életéhez a sport és az egészséges életmód

és szerintem mindenkinek jobban látszik, ha leül.

170 cm-hez az 57 kg tökjó:) Én 169 vagyok és 62 kg, ennél vékonyabb még sosem voltam, felül tök szép a hasam, de alul még mindig ott van az a kis dudor vagy minek hívjam:D

2021. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi? Min. 7 hónapos terhesnek nézek ki! Volt, hogy a védőnőt is győzködni kellett, hogy nem, nem vagyok terhes... 🤦‍♀️ Mert ugye aki csak hasra hízik az csak az lehet...
2021. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van, a pubertáskor kezdete óta állandó harcban állok az alhasi párnával (csak hasra és combra tudok hízni, közben meg kiállnak a csontjaim). Tízévesen volt utoljára feszes, lapos hasam, valamennyi izom most is van ugyan a zsír alatt, de nem látszik.
2021. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon lefogytam sem volt teljesen lapos, még régen sem, de akkor laposabb volt azért. Szerintem nekem sosem lesz olyan, amilyet akartam volna már egy ideje. Egyszer meghíztam 67 kg-ra, utána hiába fogytam le 48-50-re, a forma akkor is maradt. Az alhasi zsír az megmaradt. Most olyan 54 kg vagyok. Hát egy tapadós csípőgatyában azért megint látszik, hogy van. Edzeni kellene, hogy legalább tartása legyen. Csak nagyon eltunyultam. Meg sajnos kicsit visszaszoktam a sok finom de hízlaló kajákra. Majd erőt kell vennem megint magamon...
2021. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!