Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit eszik egy nap egy telt...

Mit eszik egy nap egy telt nő, amitől telt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Lufit 🙃🙂
2021. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Amikor én telt voltam (168/70kg) akkor össze vissza zabáltam, leírok egy napot:

Reggel: baconos rántotta bajor zsemlével, zöldségekkel, tejeskávé cukorral, meg egy óriás pöttyös túró rudi

Tízórai: 2 szendvics, sonkás vagy tojáskrémes vagy mogyoróvajas lekváros+alma,banán

Ebéd: rendeltem ebéd+második hagyományos magyar hízlaló kajákat

Uzsi: zabpelyhes almás mogyoróvajas turmix/gyümölcstál/smoothie/csoki

Vacsi: 4 melegszendó/4bundáskenyér majonézzel+valamilyen desszert pl tejberizs


Ez nagyon extrém, inkább hagyjuk is hogy mire kellett ez a hízókúra.


Jelenleg a szokásos súlyomban vagyok, ez az alap ha normálisan eszem: 168/58-59kg

Alapvetően kevés szénhidrátot szeretek enni, inkább hús,tojás,tejtermék és zöldség-gyümi párti vagyok. Napi 5 kisebb étkezés ami nekem való.

Szerencsére nem maradt nyoma a kis hízókúrámnak, viszont a bélflórám és emésztésem elég szar lett,most hozom helyre.


A fenti étkezéssel 1,5év alatt híztam 12kilót, és a normál étrendemmel és sporttal kb 10hónap alatt adtam le teljesen.

2021. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!