Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » . Valaki aki issza a NUTRICA...

Kicsibogyoka123 kérdése:

. Valaki aki issza a NUTRICA NUTRI DRINKET az hány kilott hízott tőle és mennyi időbe telt?! 😊 🙂 Ja és még hozzá teszem hogy cigizem de el döntöttem hogy le teszem a cigit hogy jobban hizzak elég vékony vagyok 166 cm 46kg.

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 21:29
 1/2 anonim válasza:
Én 163cm és 43kg, jelenleg iszom, abban a reményben hogy énis fogok hízni, pàr éve ittam, amikor lefogytam, és 5kgt dobott rajtam, akkor segített. 2 éve szintén ittam de össze-vissza, nem mindennap, akkor nem volt hatása úgy tapasztaltam, de minden reggeli után megiszok egyet, és ha megszokja a szervezetem, mivel táp.kiegészítő és nem leszek éhes utánna 5 órán át, így este szeretném inni 2x1 nap, egyelőre bőven a napi egy elég , de minden nap! Ez a tapasztalatom.
2019. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. 🙂

Én kB 1 hónapja iszom napi 2 öt és nem híztam egy dkg ot sem nem tudom hogy miért vagy hogy csak nálam van e így valami jó etvagyhozot esetleg tud valaki??

2019. dec. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!