Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket ettetek zömében,amik...

Miket ettetek zömében,amik segítettek fogyni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Zabkása tej+víz keverékkel, de ezer verziója van

Saláták. Mozzarellával, feta sajttal vagy avokádóval + paradicsom, paprika stb..Csirkemellet is lehet bele pirítani. Ezt meglocsolom oliva olajjal. Lehet még rá citromlevet vagy oregánot és bazsalikomot is tenni.

Főzelékek kenyér nélkül

Natur joghurtba kevert gyümölcs, kis mézzel (édesítővel nem ízlik)

Kávéba már nem rakok cukrot.

Általánosságban véve nagyon kevés cukor beleértve a mézet is mert az is az. Teljesen nem hagytam el de nagyon keveset eszek.

Csökkentettem a húsbevitelt is azért mert mivel nem akarok állandóan csirkemellet enni ezért a zsírosabb húsokbol csak kedveset eszek.

Általában csak munkában eszek kenyeret mert ott nem mindig tudok melegíteni ezért sokszor szendvicset viszek. Ha lehet nem fehér kenyeret és csak egyet hogy ne egyem tele magam a kenyérrel.

Biztos bele lehet kötni az étrendembe de nálam nincs kőbevésett szabály, mert én azt vallom hogy olyan diétát kell csinálni amit hosszútávon is lehet tartani. Ha pedig 100%-ban megvonnék magamtól valamit akkor nagyon hiányozna.

2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább semmit, az sokat segített fogyni.
2021. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Húsok, zöldségek, tojás, olajos magvak, tejtermékek többnyire.
2021. máj. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Kerüld a sok szénhidrátot tartalmazó élelmiszereket, ételeket.

Ellenben, ha genetikailag így vagy teremtve, akkor csak kín-keservesen tudsz ideálisnak maradni. Megéri?

2021. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!