Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem 3db mogyorós nápolyit...

Megettem 3db mogyorós nápolyit éjjel, megárthat?

Figyelt kérdés

Most ettem egy 6perce kb és az volna a kédésem, hogy ezt a kaloriat már 12-éhez számoljam? Vagy még 11?

Illetve, ha maihoz veszem (12-éhez) akkor ugye kevesebbett eszek és nem úgy veszem reggel, hogy na 0kcal-nál tartok.


Ugye így nem lesz gond és nem hízom?


2021. máj. 12. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ebből is látszik, mekkora értelme van a kaloria számításnak.
2021. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdésre válaszolsz, inkább ne írj ide semmit. Köszönöm.
2021. máj. 12. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem alszol, addig mindent számolj az előző naphoz. Magyarán ezt a 11-hez számold.


Egy napi kalória többlettől nem fogsz hízni, mint ahogy az eddigi felesleged (ha egyáltalán van), az se egy nap alatt ment fel.


A kalóriaszámlálást érdemes hosszabb időhuzamban venni, pl egy hét és nem napi szinten. Az ÁTLAG kalória legyen, amit kitűzöl, de soha ne legyen kevesebb, mint 1200 (én inkább 1600-at mondok, ha csak nem 140 cm-es vagy)


Légyszíves nézz utána, hogy hogyan kell egészségesen fogyni, mert a jelenlegi leírásod alapján én aggódok, hogy ebből valamilyen betegség lesz.

2021. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as

És ha éjjel felkel enni?

2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!