Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnék csinálni, azzal h...

Mit tudnék csinálni, azzal h a legjobb barátnőm hánytatja magát?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg h november óta csinálja majdnem minden nap. Ezt nem akarom tétlenül nézni, mit tehetnék?

2021. máj. 13. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Te sajnos semmit, de pszichológus elterelgetheted.
2021. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Miért kéne bármit is tenni? Az ő baja, elég gáz hogy pazarolja a kaját amit gondolom nem ő fizet.


Az étkezési zavar ilyen, majd abbahagyja, nekem is volt, de elmúlt.

A túlaggódással adod alá a lovat, amúgy is a figyelemre megy a dolog többnyire.

2021. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném h a figyelemért tenné. Fél és csinálja és eddig az égvilágon senki nem tudott róla.
2021. máj. 13. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
2-es te nagyon buta vagy.Az étkezési zavar az betegség,méghozzá súlyos betegség.Kérdező mindenképp szólj a szüleinek,és vigyék orvoshoz a lányukat.Ebbe akár bele is halhat.Hiánybetegségek fognak nála kialakuni,tönkre megy a foga,kihullik idővel a haja,sápadt és gyenge lesz ha mindig kihánnya amit megeszik.Sokan azt hiszik hogy ez semmiség,pedig igenis súlyos dolog és sürgősen segítségre szorul.
2021. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg divatbetegség mâr bocs,ahogy a borderline meg hasonlók is.

Örülnétek,hogy van kaja amit ki lehet okádani...

2021. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit, beszélhetsz vele, de amíg Ő nem akar gyógyulni, addig semmit.


Én tíz évig voltam étkezési zavaros, anorexiás-bulimiás szakaszokkal, felépüléssel, visszaeséssel.

2021. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és persze, beszélj a szüleivel is... de max. titokban fog hányni dobozokba. Szívás...
2021. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!