Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha GH hormont kezdek szedni...

Ha GH hormont kezdek szedni akkor van esély arra hogy növök néhány centit?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és szeretnék magasabb lenni na már most azt olvastam hogy a GH növekedési hormontól lehetne egy pár centit még nőnöm.

Szerintetek lehetséges?



2021. máj. 22. 21:38
 1/6 anonim válasza:
Én a helyedben nem szednék feleslegesen szintetikus hormonokat, főleg 18 éves korig nem (addig még egy lány bármennyit nőhet). Ha fiatalabb vagy, akár később meg is szeretheted a magasságodat. ;) Én pl. 174 centi vagyok, mindig is utáltam, hogy ilyen magas vagyok, aztán lett egy 194 centis kosárlabda edző Vőlegényem és már nem is foglalkozok vele. :D A barátnőm meg nagyon pici, de kb. 20 éves korára elfogadta és már szereti is magát így (Őt is nagyon zavarta az alacsonysága). + Alacsony lányként törékenyebbnek tűnsz és az alacsonyabb fiúkról sem kell lemondanod, csak mert nálad alacsonyabbak lennének. :)
2021. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy esetleg nősz pár centit, de az is lehet, hogy mégsem, viszont a saját hormonrendszeredet elállítod és utána komoly problémáid lesznek egyéb területeken.
2021. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
18 évesen már semmitől nem fogsz nőni. Ez van, ezt el kell fogadni.
2021. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rég késő, a csontjaid már elérték a végleges méretüket. Az elérhető pld. Biotech nem erre való, az ilyen hormonokat szigorú orvosi feltételekkel adják.

Hány cm vagy? Az átlag felnőtt női magasság 164 cm, a termeted a genetika határozza meg, ha nem vagy törpe növésű még gyerek korban sem adnak ilyesmit, amikor tudna is segíteni.

2021. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel lesz jobb, ha pár cm-vel magasabb leszel? Csak mert az embereket rohadtul nem érdekli, milyen magas vagy, és még azok se fogják feltétlenül észrvenni, akikkel jóban vagy. Ha nincs konkrét oka, hogy miért szeretnéd azt a +3-4cm-t, akkor teljesen felesleges. Nem is biztos, hogy nőnél már, na meg ugye a hormonháztartásod úgy csesznéd el, hogy lehet évekig nem tudnád helyrehozni, csak gyógyszerek tömkelegével.

Ha önbizalmad nincs emiatt, akkor hidd el, nem a plusz pár centitől lesz. Ezt fejben kell lerendezned, mert valószínűleg a magasságod önmagában nem elég az alacsony önértékeléshez.

2021. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert olyan is történhet, hogy nem arányosan növekszel, hanem mondjuk csak a tenyered vagy a lábfejed nő meg.
2021. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!