Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik, hogy 5 nyers hagymátó...

Létezik, hogy 5 nyers hagymától bevérzik a gyomrom?

Figyelt kérdés
Ezzel riogatnak, hogy ne próbáljam ki megenni.
2021. máj. 23. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Ki mondja ezt neked?
2021. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

5 db nyers újhagymától nem.

5 fej nyers fokhagymát nem tudnál megenni, mert kiscsípné a szádat.

2 db póréhagymától nem.

5 fej lilahagymát sem tudnál megenni, kimarná a szádat és a torkodat.

5 fej vöröshagymát sem tudnál megenni, szintén.


Szóval el sem jutna a cucc a gyomrodig.


De miért is akarnál megenni 5 db...mit is????

2021. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél meg öt hagymát magába. Én egyet se bírnék. Nem is szabad.
2021. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vöröshagyma evő verseny lesz. Egy facebook videóban egy pali 5-öt evett meg natúr. A fél felsős suli nevezett.
2021. máj. 23. 13:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező van egy olyan fajta hagyma ami teljesen fehér és nem csíp. (a héja is fehér) Valószínűleg olyan hagymát evett a videóban a pasi. Ez a fajta hagyma Magyarországon nem kapható, vagy nagyon ritka, nemesített hagyma. Éttermeknek szoktak szállítani az USA-ban.


Ezek a challange videók mindegyike átbaszás. Ne higgyjetek el minden baromságot, mert rosszul jártok!

2021. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez egy roma csávó volt, a videó elején ő maga hámozta meg. Ne úgy nézett ki, mint aki megengedhetné magának a drága fajtát. Kerestem vissza, de nem találom a videót.
2021. máj. 23. 13:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd kérdező. Én nem ettem meg 5 hagymát, csak 1x voltam egy mexikói étteremben és valami brutális fokhagymakrémet hoztak chips-el.


Elég sokat ettem belőle mert finom volt (én sem voltam már szomjas). 2 hétig nyomtam az ágyat, mert kicsípte a torkom a fokhagyma és még a nyelvgyöki mandulám is begyulladt, de úgy, hogy 39 fokos lázam volt 5 napig és a vízen kívül semmit nem tudtam lenyelni. 15 kg-ot fogytam és vízzel kevert bébitápszert ettem szívószállal, mivel mást nem tudtam megenni.


Nagy kihívás agyatlanoknak. Csak gratulálni tudok.

2021. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem fog verezni a gyomrod, de valoszunleg fajni fog piszkosul, es eyg par napig f.sni fogsz tole. baromsag, mint az osszes tobbi evo verseny
2021. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerencsére meggyógyultál.

Egyébként mexikói étel fan vagyok, szóval a jalapeñot is chilivel eszem 😅 (jó, nem szó szerint)n tisztában vagyok ezekkel, igaz én nem zabáltam halomra semmilyen erős szószt. A ia is kieszi, főleg, ha tequilát (valódi mexikóit) iszol addig, hogy már ne legyél szomjas.

2021. máj. 23. 14:23
 10/19 A kérdező kommentje:
Javítás: ia=pia.
2021. máj. 23. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!