Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha diétázol milyen zöldséget...

Ha diétázol milyen zöldséget eszel magában?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket ajánlották:

- paradicsom

- uborka

- eper

- málna

- alma


Van még más javaslat esetleg?



2021. jún. 3. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet egészen.

A diéta alatt fogyókúrát értesz?

Meg azt sem, miért kellene a zöldségeket (meg gyümölcsöket a felsorolásod alapján) önmagában enni?


De minden zöldségfélét és gyümölcsöt lehet egyedül is enni, meg egymással kombinálva is - ez utóbbi sokkal több pozití élményt ad.

2021. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kérdés az értelmezési tartományomon kívül esik.


Diéta alatt nyersen kell enni a zöldségeket?...


Vagy pedig általánosságban érdekel, hogy mik azok a zöldségek és gyümölcsök, amik ízletesek nyersen is?

2021. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy magában?

Ha mint önálló étkezés, úgy nem szoktam. Salátáként többnyire uborka és paradicsom.

Köretként sült, vagy párolt zöldségeket. Répa, cékla, brokkoli, borsó, zöldbab, spárga, gomba, csicsóka.

De szeretem a tojásos verziókat is, gombás tojás, sárgás tojás, tojás, tojásos lecsó.

2021. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt értem magában, hogy veszek egy doboz epret és megeszem pl este. Vagy napközben, ha nassolnék.

Vagy egy-két almát.

Vagy felvágok pár paradicsomot és uborkát.

2021. jún. 3. 22:45
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Hát, a gyümölcsök nem éppen kalóriaszegények, főleg az eper. Ráadásul savasak, csak étvágyat csinálnak.

Ha nassolni akarok, én inkább magokat eszek. De ha zóldség, akkor répa, paprika, zellerszár.

2021. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát az eper ponthogy alacsony kalória-tartalmú:


[link]

2021. jún. 3. 23:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Nasinak az eddig felsoroltakon kívül meggyet és erdei gyümölcskeveréket szoktam enni. Zöldséget magában nem, de valami más mellé paradicsomot, paprikát, uborkát. Köretnek párolt répát, brokkolit, karfiolt, de akár édesburgonyát is. Na ezért leszek most megkövezve...

A zöldséget és gyümölcsöt amúgy nem korlátozom, banánt és krumplit is szoktam pl enni, mégis szépen lefogytam.

Viszont az ilyen kéthetes eperdiéta, meg hasonló idiótaságok az agyamra mennek. Butaság, úgyis csak az életmódváltás vezet tartós eredményre. Meg úgy eleve egy fél kiló eper lehet, hogy kalóriaszegény vacsora, de egyáltalán nem kiegyensúlyozott, szinte csak szénhidrát, 0 fehérje.

2021. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kizárólag azt enném.

Viszint beépíteni mások mellé jó.


Pl ma este is megettem fél kiló epret mert ízlett. (Vacsorára)

2021. jún. 4. 00:14
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, ezerszer jobban jársz, ha nem csak magában eszed ezeket.(Makrotápanyag szempontból.) Így a diétád nem lesz túl eredményes.
2021. jún. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De nem ez volt a kérdés.

Légyszi a kérdésre válaszoljunk.


Köszönöm.

2021. jún. 4. 01:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!