Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak arra hogy energiához jusson az ember?

Figyelt kérdés

Természetes dolgokra gondolok,nyílván az alap dolgokon kívül,mint kávé stb...

Rejtett erőforrásokra gondolok amik sokat dobhatnak az ember fittségén,mégis sokan nem használják...

A segítséget előre is köszönöm!



2021. jún. 7. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Rooibos tea. Ginzeng. Lecithin. Megfelelő vitamin és ásványianyag bevitel. Minél tisztább, egészségesebb étkezés, sport.
2021. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hús elhagyásával lett annyi energiám hogy el se hittem. Már kedvem sincs enni, pedig csak egy rövid időre gondoltam csak kiiktatni. Kajakóma, fáradság, zombi uzemmod- ezeket okozza nálam a hús
2021. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Naperőmű, esetleg a Mátrai Erőmű megvásárlása.
2021. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
#2 remek ötletet adott. Emellett va még valami, ami első blikkre hihetetlen, vagy urambocsá' valami ezós maszlagnak látszik, pedig nem az. Ez a hála érzése. Ez csökkenti a kortizolt, vagyis a stressz hormon szintet, így a test lehetőséget kap a gyógyulásra és regenerálódásra. Ugyanakkor növeli a neurotranszmitterek termelődését. Növekszik a szerotonin szintje (ami a boldogságért / jó hangulatért felel), a dopamin szintjét (ami a motiváció és öröm érzésért felel) és fokozódik a hipotalamusz aktivitása, ami pedig pozitív hatást gyakorol az anyagcserére energiaháztartásra és a szervezet stresszkezelési készségére is.
2021. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a természetbe,erdőbe főleg.Köszönd meg a fáknak,növényeknek,hogy vannak neked.Szívd be mélyen a friss levegőt.
2021. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!