Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lesz hasmenésem mostanáb...

Miért lesz hasmenésem mostanában bármitől?

Figyelt kérdés
Pl tegnapelőtt ettem pizzát ebédre utána kB WC től WC ig tudtam járni csak, míg ki nem jött minden, ma ettem ebédre mákos nudlit, meg sem tudtam enni a tányérral, otthagytam félbe, és már fél órája nem tudok kijönni a WC ről, pedig általában mindent meg szoktam enni és sosincs bajom.

2021. jún. 8. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen emeszto rendszer fertozes, akar covid is lehet.


Velem ugyanez volt kb 3 honapja.


Szo szerint 3 - 4 napig nem birtam aludni, es nem hazudok minden 30 - 60 percben mentem fosni.


Egyet tudtam, ha mar enni nem tudok akkor iszok sokat.


Azert tartott 3 - 4 napig, mert penteken kezdodott, haziorvost nem ertem el ugye es csak hetfore kaptam megoldast: immodium.


Ugy megfogta a hasam hogy vegre tudtam aludni. Isteni erzes volt.


Bar igaz abbol is egy jo parat be kellett vennem, meg a bel izmok olyan gorcsosek, kifaradtak voltak, hogy az sem volt jo erzes. Na meg a dieta is eleg szar volt.


De kijottem belole, viszont senkinek nem kivanom. Borzalmas volt.

2021. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
immodium. vény nélkül kaphato.
2021. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!