Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire káros az, ha éhes...

Mennyire káros az, ha éhes vagy és nem tudsz enni:akkor beveszel egy savlekötőt?

Figyelt kérdés
Orvosom javasolta. Furcsának tartom.

2021. jún. 10. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségnek tűnik. Mivel indokolta?
2021. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán meg mérgezed magad,te agy-rokkant !
2021. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Erre nem ez a megoldás, hanem hogy eszel valamit. Azért egy pár kekszet vagy valami ilyesmit csak tud enni az ember. Talán az orvosodat kellene megkérdezni ez mire jó.
2021. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Refluxom van, és ezért mondta. Bár még mindig furcsállom. Laikus vagyok. Nincs orvosi diplomám.
2021. jún. 10. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy hülyeség, de nem akarom látatlanban felülbírálni azt az embert, akinek orvosi diplomája és szakorvosi képesítése van.

Én inkább javasolnám, hogy vigyél magaddal mindenhová legalább egy kis kekszet, esetleg Salvus vizet, az azért jobb, mint a gyógyszeres verzió. Protonpuma gátlókat nem szabad sokáig használni, nagyon sokéig tartó szedése hajlmosítani fog mindenféle gyomorfertőzésekre, stb, ill. abbahagyást követően sokkal több sav fog termelődni - ördögi kör.

Egyébként a víz sem rossz megoldás akut éhségre, de nem tudom, milyen, ha gyomorsavas panaszokra éhséggel kombinálva csak vizet iszik valaki (szerencsére nincs refluxom).

2021. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!