Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha elkezdek egészségesen...

Ha elkezdek egészségesen táplálkozni, és emellett biciklizni, fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Lassú felszívódású ételeket fogok enni, és lehetőleg tisztán, cukor nélkül. Növényi cukrot fogok használni max.

Emellett szinte mindennap el fogok menni biciklizni, mivel futni nem szeretek, és biciklivel (is) javíthatom az állóképességemet. Kb 10-15kg zsír van rajtam, amit szeretnék leadni. Mennyi idő lehet így lefogynom? Nem diétázok, hanem egészségesen, tudatosan táplálkoznék. Persze lehetőleg azért 2000kcal fölé nem nagyon mennék.


2021. jún. 11. 10:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha lefogyok, akkor kezdenék el tömegnövelőzni+kondizni, hogy ne így zsírosan hízzak meg. Igazából naturálban kb 2-3 évig fogok rendszeresen edzeni, izmosodni, aztán ha megfelel nekem az alakom, akkor abbahagyom és szép testem lesz. Aztán már mindegy hogy eszek, mit eszek, ugyanúgy izmos maradok?
2021. jún. 11. 10:34
 2/3 A kérdező kommentje:
20/F
2021. jún. 11. 10:35
 3/3 Laylah ***** válasza:
Az jó, hogy egészségesen eszel, de akkor sem mindegy, hogy mennyit. Egészséges ételektől is ugyanúgy meg lehet hízni, és "egészségtelen" kajákkal is ugyanúgy le lehet fogyni.
2021. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!