Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami hatásos étvágy növelő?

Van valami hatásos étvágy növelő?

Figyelt kérdés
Sajnos par honapja tortent egy ket rossz dolog es azota egyszeruen nincs semmi etvagyam. Lefogytam 5 kilot, napi egyszer birok enni. Ha ehseg ritkan ram jon abban az esetben meg par falat utan el is megy jo messzire. 42 kilo vagyok...Szornyu.

2021. jún. 17. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Bemész a patikába, és kérsz komplex B vitamin készítményt.
2021. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Igyál cukros, rostos üdítőket. Tömegnövelő, mondjuk Biotech shakek. Meki vagy KFC.
2021. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok. 2 éve én is rossz passzban voltam, elhagytak plusz anyum us meghalt. A súlyzós edzés segített teremben
2021. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Béres csepp, B vitamin, sport.
2021. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettem B vitamint, illetve béres cseppet is. Rám sóztak mellé valami svéd cseppet is. Az edzés terembe sajnos nem megoldható, mert vizsgákra kell tanulnom, illetve utána mindig edzésen vagyok a lovardába ha tudok menni. Bár, nem egy ember vágta hozzám hogy ez nem sport, de próbáljanak meg együtt működni egy 600 kilós, állattal aminek saját tudata van és egy rossz mozdulattal megölhet.
2021. jún. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!