Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak hatásos étvágycsökkentő...

Vannak hatásos étvágycsökkentők fogamzásgátló miatt megnőtt étvágyra?

Figyelt kérdés

Nem az az első számú célom, hogy fogyjak vele, szóval fogyitabletták meg ilyenek nem igazán érdekelnek, inkább valami természetes megoldás, teák, vagy ilyesmi. Amióta elkezdtem szedni a fogamzásgátlómat nagyon nagy az étvágyam. Próbálkoztam másik fajtával is, akkor is ugyanez volt, most fogok íratni magamnak egy harmadik félét de a mostaniból (Belara) még van egy havi szóval egy darabig még fent fog állni ez a probléma. Ha valakinek a Belarával kapcsolatban van tapasztalata vagy másikat tudtok ajánlani annak is örülök! :)

Az a probléma, hogy észrevétlenül feljött rám 12 kiló úgy, hogy én nem vettem észre hogy többet ettem volna, viszont a nőgyógyászom szerint nem a fogigátló miatt jellemző az elhízás hanem mert az étvágyat növeli.

Természetesen most már jobban figyelek arra hogy mit eszek és mozgok is, de azért elég zavaró hogy folyton eszembe jut hogy ennék meg éhesnek érzem magam indokolatlanul.



2018. febr. 14. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Önuralom? :)
2018. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy zabálok állandóan hanem hogy baromira zavar hogy folyton éhesnek érzem magam, van önuralmam de ha van rá lehetőség megkönnyíteném a helyzetemet ;)
2018. febr. 14. 13:06
 3/6 anonim válasza:

Útifűmaghéj, chiamag. Egy evőkanálnyit 2 dl vízben elkeverve étkezés előtt 30 perccel.

Állagra úgy néz ki mint a takony, de az utifű tiszta növényi rost, eltelít, és fokozza az anyagcserét.

2018. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom :)
2018. febr. 22. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Bevalt valami? Nekem is ugyanez a problemam...
2018. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az útifűmaghéj és a chia mag nekem bevált de azóta kiderült hogy a pajzsmirigy problémáim is valószínűleg a fogigátló miatt vannak, szóval abbahagytam.
2018. aug. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!