Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok sokat enni...

Miért nem tudok sokat enni reggel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tudok, de a lényeg, hogy egyél valamennyit. Ne üres gyomorra igyál kávét meg ilyenek, meg amúgy is kell az a kis töltet, hogy kibírd a következő étkezésig.
2021. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése, lehet este sokat eszel vagy későn és ezért nincs étvágyad. Régen én se szerettem reggel enni, nem is voltam éhes és egyenesen hányingerem volt ha reggel akartam enni. Azóta olvastam sokat, hogy mennyire fontos a reggeli. És hat után nem eszek, tehát reggelre éhes vagyok és olyat eszek reggel amit nagyon szeretek
2021. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En sem. Otven eve az esik jol, hogy reggel kicsit, es este eszem legtobbet. Probaltam maskepp, de csak igy erzem jol magam, barki barmit allit.
2021. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!