Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék felszedni pár...

Hogyan tudnék felszedni pár kilót? Hogy látszódjon, hogy híztam kicsit, de nem akarok elhízni csak kicsit kigömbölyödni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél többet.
2021. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok sült krumplit csokival, és hasonló kalóriadús dolgokat.
2021. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

,,Egyél sok sült krumplit csokival, és hasonló kalóriadús dolgokat"


NE!


Ez a módszer arra jó, hogy zsíros, pattanásos, inzulinrezisztenciás löttyedt emberré válj, tele egészségügyi gondokkal! Nem is értem az ilyen 'jótanácsokat'.


Egészséges ételekkel is tökéletesen lehet hízni pár kilót, súlyzós, de minimum saját súlyos edzések mellett.


Az alap a sovány hús, lassan felszívódó szénhidrátok (barnarizs, bulgur, héjában sült krumpli, hajdina, teljes kiőrlésű termékek stb), tojás, sovány tejtermékek (főleg túró, natúr joghurt, sovány sajtok) és a zöldségek, magvak.


A mogyoróvaj egy almával pl.kimondottan kalóriadús snack, de mégis egészséges, az előbbi lassítja az alma inzulinlöketét, és a mogyoróvaj kifejezetten jó kalóriaforrás.

De salátára egy marék dió is tökéletes.


Reggeli zabkásába egy kis aszalt gyümölcs szintén kalóriadús, hozzá pár szem olajos mag, gyümölcs, és tökéletes egészséges reggelit kapsz.


Én annó mikor kerekebb akartam lenni sajnos összezabáltam mindent, chips, csoki, undorító gyorskaják, és inzulinrezisztenciám lett, folytonos gombás fertőzések, háj, kelések, akne, a sok hízástól ízületi bajok, és depresszió.

Kínkeserves volt helyre állítani a szervezetem...

Te ne legyél ilyen buta :)

2021. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
Korod és nemed ismeretében több esélyünk lenne korrekt választ adni.
2021. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2021. jún. 24. 16:10
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
Ha kicsivel több "könnyű" szénhidrátot viszel be, hamar meg fog látszódni rajtad.
2021. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Türelem!!A hály megjön magától.Örülj, hogy nem vagy kövér, igy ehetsz bármit!Különben sokkal több srác szereti a vékonyabb, sportos lányokat, mint a zsíros -szaftosakat!
2021. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám. Letöltöttem a KalóriaBázis app-ot, és beállítottam, hogy mennyit szeretnék hízni. Macerás, de pontosan látható, hogy mi hiányzik, és hogy mennyivel fogyasztok kevesebbet, vagy többet a napi célnál.
2021. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!