Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés után mit egyek?

Hasmenés után mit egyek?

Figyelt kérdés

Tegnap délután folyamán sok mindent ettem spagettit, rizst és csirkét, estefelé ribizlit, és ittam egy kevés tejet még alvás előtt, reggel görcsölt a hasam, majd mennem kellett wcre, amikor jobb lett ittam gyógyteát, most ettem pár sós kekszet, most van otthon tejfölös gomba tésztával, olvastam nem nagyon kéne ilyeneket ennem legalább pár napig, nem tudom hogy rontana, ti mit mondtok ne olvassak sok hülyeséget, persze nem tesz jót ha teleeszem

magam, de valamit enni kell mert így nem lesz energiám.



2021. júl. 4. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ennyi szart összeenni?
2021. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főleg este
2021. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami gond van az emésztéseddel
2021. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ma, a sós kekszen, ropin kívül esetleg csak főtt krumplit egyél. És igyál amennyit bírsz.
2021. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
En is a sós krumplit ajánlom.
2021. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
Nyugodtan ehetsz sima pirítóst, fokhagymás pirítóst, sima rizst, főtt krumplit, sima tésztát. Az a lényeg, hogy ilyen nagyon egyszerű ételeket egyél. Desszertre pedig 70%-osnál magasabb kakaótartalmú csokit egyél!
2021. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mostanában jött elő ami régen hogy ver a víz, mintha belül a testem le akarná magát hűteni, vérvételen voltam már, ott a leleten az volt hogy a vörösvérsejtek némileg magamsabb mint amennyinek kell lennie, bár már akkor előbb jöttek volna ezek a tünetek, annyi a furcsa ha eszek csokit, iszok édeset akkor elmúl ez az egész, vannak problémák az életben lehet ez váltja ki.

A bőröm pattanásos régóta, de mindig jobb lett.

Amióta dolgozok allergiás lettem valamire, krémet kaptam rá de nem múlt el teljesen, ezt házi orvos írta fel, a melegvíz irritálja a bőröm, erre azt mondta lehet a vér túltermeléstől van.

Bőrgyógyásztól kaptam a pattanásokra gyógyszert, az allergiára azt mondta fertőzés, a sebek el is múltak de a viszketés megmaradt, még kene magam azzal amit a háziorvos felírt, de valahogy nem akar elmúlik tőle, közben amit tapasztalok hogy egyre nagyobb dudorok jelennek meg rajtam, lehet csípés, allergia Vizslálat lehet nem ártana, meg hogy miért érzem belül mintha verne a víz, hova menjek ahol felmérik hogy mi lehet a bajom? Egy időre elmúlt, azért se foglalkoztam vele

2021. júl. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!