Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi időt töltötök az...

Ti mennyi időt töltötök az étrendetek összeállításával és elkészítésével?

Figyelt kérdés
Még elég kezdő vagyok és rámegy napi 1-2 órám erre... Ti hány napi kaját készítetek el egyszerre?

2018. márc. 12. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1-2 óra nekem is. Az egész napit elkészítem
2018. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és mindig csak a másnapi kaját csinálom meg
2018. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BlodDrunk ***** válasza:

Mind1 hogy kezdő vagy vagy nem,főzni mindenképp idő.

Reggelimet összerakni 10perc kb,3x étkezésre megfőzni kb 45perc,bár rizsföző és kontaktgrillel csinálom így gyorsabb.

Összesen kb 1óra.


Matekozni nem szoktam kb ra tudom miből mennyit aztán kész,elején érdemes méregetni,kiszámolni aztán látod majd és gyorsabb lesz.


Többi az mérleg,ha nem jön tömeg többet kell enni,vagy frordítva.

De halálpontosan grammozgatni hülyeség minden szinten.

2018. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül! :)

A húst 6 napra szoktam megfőzni és bedobozolgatni majd a fagyasztóba tenni. A rizst és tojást frissen szeretem enni. A reggeli zabkása nekem is csak pár perc. Én excelben grammra pontosan össze szoktam írni a makróimat, h nyomon tudjam követni. Most kezdtem el szigorúbban diétázni és remélem nem fogok begolyózni...

2018. márc. 12. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

„Én excelben grammra pontosan össze szoktam írni a makróimat“


Ha ez nem begolyózás, akkor mi a tököm az?! Ez kizárt, hogy normális viselkedés.

Most komolyan annyira szétfolysz az ágyon, hogy ilyesmikkel kell gyilkolnod az agyad? Nem hiszem.

Hagyd a p_csába a számolgatást, ne zsömlét egyél reggelire, meg ne sültkrumplit ebédre... Nem kell túlmisztifikálni az egészséges étkezést, nem olyan bonyolult az.

2018. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Rengetegen túlbonyolítják. Úgy esznek a hobbisták mintha profi testépítök lennének. 70 kilósan és fél-egy év edzéssel már szálkásítani akarnak.
2018. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már 73-74 kg vagyok és szeretném, ha kirajzolódna mind a 6 kocka a hasamon. Lehet, h tényleg túlbonyolítom ezt az egészet... Igyekszem kitapasztalni, h mikor miből mennyit és akkor egy idő után már nem kell összeírnom :)
2018. márc. 13. 05:54
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

71%, te nem a 150 kilos gyerek vagy?

Jo pelda vagy ra, hogy miert kell kaloriat szamolni.


Igazabol egy hetkoznapi embernek is erdemes kaloriat szamolni, nemhogy egy testepitonek.

Hiaba eszel egeszseges eteleket, vannak, akik, ha nem szamolnak kaloriat, elhiznak es vannak, akik sovanyak lesznek. En pl dagadt lennek, ha annyit ennek, amennyi jol esik. Ritka, aki pont annyit eszik szamolas nelkul, ami optimalis neki.



Egy testepitonek meg foleg figyelnie kell erre, ha eredmenyeket szeretne elerni, es attol, hogy en nem versenyzek, miert ne erjek el eredmenyeket a testepitesben, amit imadok?

2018. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok a 150 kilós és nem testépítek, hanem inkább erőemelek. Mert nekem nem arra van erekcióm, hogy folyjon rám mások nyála, hanem hogy ha kell, 1 kézzel kib_sszalak a szórakozóhelyről a g_cibe - mert kidobó is vagyok. Tudom, nagyon fájdalmas tudomásul venni, hogy 150 kilósan sem zsírból állok, amíg ti számoljátok, hogy hány salátalevelet szabad ennetek. Kétszer annyi vagyok súlyban, mint ti, de kétszer jobban is élem az életem. :) Kinek akarsz megfelelni a kalóriaszámolgatással? Másoknak? Mert akkor képmutató vagy. Magadnak? Akkor meg egy élettelen, de szálkás lény. :D
2018. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ronnie Coleman volt full fedetten 150 kilo. :D Boven tobb a testzsirod, mint ami optimalis lenne. Ha a kulsot nem is vesszik szamitasba, ami fontos az eletben, az egeszsegnek nem tesz jot. Ha te hozod ezeket az aldozatokat az eroemelesert, a te dolgod, de ne ezt allitsd be normakent, hogy sza.unk ra arra is, ha 150 kilok leszunk.


Ha mar itt tartunk, ki vagy te attol, hogy kidobo vagy? :D Attol nem vagy kemeny.

Be vagy oda allitva a megjelenes miatt, mert nagy vagy.

2018. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!