Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lenne a legjobb ?

Mi lenne a legjobb ?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) tudna nekem valaki segíteni? Amióta elkezdődött a korona vírus felment rám pár kg. Jelenleg 169cm vagyok es 67kg. Az a bajom az alakommal, hogyha hizok akkor alhasra hizok. Járok fitnesz terembe is, kézre és lábra, hatsóra tornazni. De mégis a legnagyobb bajom a hasammal van. Tudnátok valami tippet adbi, hogy adjak le pár kg-t? Milyen étkezési szokást kell bevezetnem? És mi a leghasznosabb edzes ami tenyleg jó fogyasra? En régebben Rubint Réka videoira tornaztam elég sokat és feluleseket csináltam, de fajt egy cseppet a hátam azutan, gondolom helytelenül vegeztem a gyakorlatokat

21L



2021. júl. 10. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogyásra a legjobb módszer a kalória deficit. Ami még felgyorsíthatja a fogyást ha valami lchf diétát folytatsz..de felesleges ezzel szarakodni amíg nincs komolyabb táplálkozástudományi ismereted.


Szóval jah..számold ki mennyi kalóriára van szükséged naponta abból vonj le kb 200-at vagy max 300-at aztán hetente fél kilót fogysz. Gondolom nem sietsz sehova.


Az aerob/súlyzós edzések a legjobbak zsírégetésre. De ha már alapból megvan a kalória deficit akkor lényegében mindegy is mit csinálsz csak sportolj valamit.

2021. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!