Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fájhat ennyire a gyomrom?

Mitől fájhat ennyire a gyomrom?

Figyelt kérdés

Tegnap értem haza egy táborból, ott elég silány kajákat ettünk és keveset, és vasárnap este elkezdett fájni a gyomrom. (Nem tudok hogy a kettő össze függ-e).

Ettem rá kenyeret meg vizet ittam, mást nem igazán kívántam, az segített, el is tudtam aludni, nem volt problémám. Ma egész nap éhesnek éreztem magam, pedig rendesen eszek, elkezett menni a hasam is és rettentően fáj a gyomrom ismét, mint este (a gyomorszájam környékén leginkább, de néha benyilal a fájdalom lentebb is és a hasam bármely részén)

Nem tudom mitől lehet ez, de borzalmas, mit tehetnék? Legalább enyhíteni tudom valahogy ezt az érzést ameddig eljutok orvoshoz? A válaszokat előre is köszi.



2021. júl. 26. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kaptál egy gyomorrontást a tábori kajáktól. A hasmenés esetén sok folyadék ez vizet jelent, illeve probiotikum. Ha le akarod allítani akkor pl széntabletta.

Diétazz egy pár hétig, egy gyomorrontas sajnos egyik pillanatrol a masikra nem mulik el.

2021. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd a napot mindig valamilyen keksszel vagy pékárúval. A cola enyhít ezen ( akkoris ha a fogaknak meg a csontoknak árt). Dipankrin pedig recept nélküli és nekem akkor is segített amikor egész éjjel fetrengtem a gyomorfájástól. Ha ezeket nem akarod akkor pékárú langyos tejjel.
2021. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam egy 1 hetes táborban, és alig kajáltam mert rossz volt a kaja. Utánna 2 hétig folyamatosan ettem, de rengeteget:)

Valószínű az éhségérzet neked is ezért van

2021. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!