Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől mehet a hasam?

Mitől mehet a hasam?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja tart a dolog, először csak rosszul voltam aztán elkezdett menni a hasam és hányingerem is sokszor volt, mostmár rendszeres. Van, hogy elmúlik 3-4 napra, addig nincs is székletem vagy rendes 1x-2x, de aztán egy vagy több hétig megint megy a hasam. Van, hogy abbamarad egy jó pár órára, de amint eszek pár falatot, pár perc és újra mehetek a wc-re. Háziorvoson gondolkodtam, de nem rendel, ha felhívjuk mindig csak annyit mond vírus, majd elmúlik, édesanyám szerint is majd elmúlik, lehet a melegtől van. Kísérletezgettem és leginkább akkor megy ha húst eszek. Valami más oka lehet? Nem igazán tudom már elviselni, kimozdulni sem tudok és fogyok is miatta. 17L

2021. júl. 29. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem eszel húst pár napig.
2021. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!