Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felsorolod mit ettél ma?...

Felsorolod mit ettél ma? Mennyire tartod be az étkezéseket, napi hányszor eszel egy nap és mennyit?

Figyelt kérdés
Én jelenleg diétázom viszont szívesen olvasnám hogy egy átlag testalkatú ember miket fogyaszt egy nap :)
2021. aug. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Reggel kave, viz, vitaminok. Del korul ettem egy csokit. Aztan amikor hazaertem megittam egy afonyas seltzert. Az ebed/vacsi 5 korul egy tal rizs volt, fott bebirepaval es sult cukkinivel + ket vekonyka szelet serteshussal. Utana aldis malnas-turos pitet ettem.

A nap folyaman ittam meg egy energiaitalt is.

Nem dietazom, napkozben nem szeretek enni, mert tompit az emesztes, folyadekot iszom folyamatosan, altalaban vizet, neha veszek egy fel literes Cappy-t is, ha valami izre vagyom.

Nem tudom, hany kilo vagyok, 170/65 korul lehetek.

2021. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli: 1 ruszli (ecetes hal), 1 szelet kenyér. Tízórai: krumplis pogácsa 3/4. Ebéd: almás-boros pulykacomb filé, kuszkusz. Uzsonna: a megmaradt pogácsa, 1/4 görög dinnye, savanyú alma 1db. Vacsora: 1 doboz natúr joghurt, sajtos pogácsa, kovászos uborka.
2021. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Általában 5-6x eszek egy nap és 4-5 l vizet fogyasztok.

A mai nap:

1. 45 g zabkása, 1 db közepes banán, 10 db mandula + kávé

2. 120 g csirkemell, 20 g bulgur, 1 közepes paradicsom + kávé

3. 1 db rozsos magvas zsemle, kb. 30 g krémsajt, 1 db közepes alma

4. 3 db tojásból rántotta, 100 g cottage cheese, kb. 100 g uborka

5. 120 g csirkemell, 20 g bulgur

2021. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
66%

Dél körül ettem 3 szelet pirítóst fűszervajjal és tonhallal meg zöldségekkel, előtte nem voltam éhes

du.3 körül 1 főtt kukoricát meg tejszínes csirkés olasz tésztát, utána valamikor egy adag dinnyét

este 6 körül betoltam a tegnapi paprikás krumpli maradékát tejföllel, és most fogok valamit még enni, szerintem salátát


Nagyjából ugyanígy eszek minden nap, csak most nincs edzésem, amikor van, az pont ráesik a 6 órás evésemre, szóval fél 5 körül szoktam enni edzős napokon és majd edzés után fél 9 körül.

2021. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Reggeli egy szelet vajas-párizsis toast volt paprikával meg egy eszpresszó

Tízóraira pár szem "lotus" kekszet ettem (gm verzió), tejeskávé

Ebéd borsókrémleves, tarhonyás kolbászos lecsó rukkolával, csípős paprikával

Uzsi valami gyümölcs lesz, talán szeder meg egy kinder tojás

Vacsi sajtos-sonkás omlett paradicsommal, és elfelezünk egy sört a barátommal

Lefekvés előtt pedig még lemegy egy-két marék mag


169/54-56 kg. Általában 5-6x eszek naponta, emellett tornázok és heti párszor futok is. Vagy úszok.

2021. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!