Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan oldjam meg az étkezéseket?

Hogyan oldjam meg az étkezéseket?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy reggelre mindig éhes leszek és nem bírom ki, hogy ne egyek mielőtt suliba mennék. Ha itthon eszek nem szoktam kaját vinni, ezért mostanábam barátnőim kicsit aggódnak és csesztetnek mert azt hiszik egyáltalán nem eszem. Az sok lenne ha reggelit is ennék és tízórait is?

Reggel egy kis müzli lenne

Tízórainak pedig szendvics

Vagy szokjak le inkább a reggeliről és csak a szendvicset vigyem?


2018. okt. 14. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez a megoldás, amit kitaláltál. Egy kevés müzli tejjel, vagy pár szem keksz kakaóval, és tízóraira egy szendvics, gyümölcs.
2018. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tojnék rá, hogy mit hisznek a barátnőim. Mik ők, struccok? Amit nem láttak (hogy ettél), az meg se történt?

Úgy egyél, ahogy neked jó. A tízórainak amúgy nem kell egy második reggelinek lennie, én inkább a bőséges reggelire szavazok, pár falat tízóraival, pl. egy müzliszelet, kockasajt, vagy puffasztott rizs-, vagy búzaszelet.

2018. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Amikor megelégeltem a belepofázásukat vittem müzliszeletet/pufirizst krémsajtal de akkor meg jött a: csak ennyit eszel?

De igazad van! Holnap reggelizek, tízóraira pedig pufirizst viszek majd. Elmagyarázom nekik hogy eszek itthon is, ha felfogják felfogják ha nem, hát így jártak.

2018. okt. 14. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen egyetértek a 2. hozzászólóval, csináld, ahogy neked jó és kész.


Sokan éhesek reggel, ez normális, nyilván egyél akkor. S tízóraizz, ha szükséged van rá. Nem tudhatom, neked mi a sok, ez a napod egészén s a kalóriaigényeden múlik. Van, aki hatalmas reggelit tart, más semekkorát, mert ez a jó nekik.

2018. okt. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3. Ennek sajnos sosincs vége. :) Én kolléganőtől kaptam meg, amikor tízóraiztam, ami nálam továbbra sem egy második reggeli, hogy "úúúúristen, csak ennyit eszel?". De engem nem zavar, mert én vagyok a vékony, ő a túlsúlyos, úgyhogy nekem sopánkodhat. XD
2018. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát én ma kiégtem az egyik lányon. Ő mondta nekem hogy úristen egyek már, erre ma ő nem hozott semmit (igaz, törtem a szendvicsemből neki és elfogadta), de ezek után már pláne le fogok szrni :))
2018. okt. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!