Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kezdődik az iskola és szeretné...

Kezdődik az iskola és szeretnék rendszeresen és egészségesen étkezni, csak az a gond, hogy minden nap későn érek haza és nem tudok ebédelni, sak 4 körül. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem reggeliztem,egy szendviccsel és egy fél liter teával teljesen kibírtam fél négyig,mire hazaértem.Ezen idén azonban változtatni szeretnék.Reggelire zabkását szeretnék enni,mivel a reggeli idegeskedéstől,stressztől nem tudok szilárdat enni,ez pedig nem az,ennek ellenére egészséges és tápláló.Suliba a szendvics mellé viszek majd egy-egy almát vagy körtét,valami gyümölcsöt.Hogyan tovább?Vidéken lakom és a közeli városba járok suliba,ezért érek haza ilyen "későn", idén majd a faktok miatt még később.Az iskolában van menza,de a minőségéhez képes drága,ráadásul ha ott ennék,még később érnék haza,mert nem érném el a buszomat,ami elég ritkán jár.

Mit tanácsoltok,mit csináljak?


2010. aug. 29. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vigyél magadal kaját amit szeretsz és ed meg szünetben
2010. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vigyél teljes kiőrléső szendviceket ,jól tömd teli őket mindenféle zöldséggel,és azt ehetnéd 12-1óra körül:D vagy salátát is vihetnél.ha unod akk vigyél másik nap földimogyit,diót,magokat.vagy bio szezámmagos szeletet:D tök jók
2010. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi,ezeket kipróbálom.

ám a sok mogyitól nem leszek pattanásos?:)

2010. aug. 29. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

teljes kirőlésű szendvics így van és bele sok zöldség:)

a gyümölcsös is jó ha azt viszel

víz, tea igen jó választás

korpovit keksz, puffasztott búzák szinúgy jól jöhetnek, néha néha azért kekszek is

vihetsz ivójoghurtot kefírt és megiszod, vagy iylen ksi dobozos tejet reggeli mellé

müzliszeleteket is beiktathatod persze nem kell mindennap azt enned, de jó választás lehet

:D

2010. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kekszeket meg a műzliszeletet, meg a gyümölcsjoghurtokat felejtsd el. A teljes kiörl. szendvics sok zöldséggel, a gyümölcs, a tej, a kefír, a natúr joghurt mehet.

Ebédre vigyél magaddal hideg salátát és sült/rántott húst, fasirtot. Ha nincs 40 fok, kibírják délig hűtés nélkül. Dobozba rakot a salit, rá felaprítod a hús, viszel hozzá egy villát. Kb. ugyanannyi idő alatt meg lehet enni, mint a szendvicset.

2010. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó köszi,ez tök jó ötlet!

a salátát ki fogom próbálni,amúgy is unom már a sima szendvicseket.a sulibüfében lehet kapni különböző salátákat,pl. franciasalátát,de nem tudom hogy azok megbízhatók-e,mert hát nem friss,tele van tartósítószerrel.

vagy megehetem őket?mert manapság már mindenben van tartósítőszer...

és köszi mindenki válaszát!

2010. aug. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!