Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A romák miért híznak meg...

A romák miért híznak meg olyan fiatalon, gyorsan és hirtelen?

Figyelt kérdés

Lehet másnak is feltűnt már, de én azt vettem észre hogy a cigányok fiatalon elkezdenek hízni és nem is keveset.

Sulimban voltak páran, általában nagyon vékonyak voltak, a fiúknak kb életük volt a foci, a lányok meg hát jól akartak kinézni stb. Aztán később mikor beléjük botlottam utcán pár év elteltével azt láttam hogy jócskán meghíztak. Ráadásul mindig szűk ruhában vannak ami jól ki is adja az összes felesleget. De és itt nem arra kell gondolni, hogy 35 évesen. Nem, 18 meg 20 meg ilyesmi korra gondolok.

De itt a környékemen is él egy család akiket sűrűn látok. Egyik gyerekük egy kb 15-16 éves fiú, az elmúlt egy évben vagy 40 kilót biztos hízott. Azért ismertem fel, mert együtt voltak. És ő is kb kifolyt az izompólóból.

Mi a magyarázat erre a jelenségre? Értem én h szegények és csak szar kajára futja, de akkor alapból kövér lenne mind. Miért van az h egy bizonyos korban hirtelen nagymennyiséget felszednek?



2021. aug. 20. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt nem csak a romáknál figyeltem meg.
2021. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!