Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy 3 napja...

Az normális, hogy 3 napja szinte folyamatos székelési ingerem van, elmegyek WC-re, és ilyen fehér nyálkás szerű valami jön csak ki (aminek szaga sincs), SEMMI más?

Figyelt kérdés

Már kezdek emiatt kissé aggódni... :-S Ma este 3 nap szünet után veszek be ismét Dulcolax-ot, szóval holnap elvileg már működnie kéne rendesen a székelésnek, de ha nem fog, és ugyanaz lesz, mint eddig, akkor már nagyon fogok aggódni... :-S Amúgy már nagyon régóta volt annyi székletem, amennyi elvárható lenne ilyen sok evéstől, szóval emiatt is parázok már egy ideje, mert a hashajtó meg nem vagy csak alig hat (már egy ideje)... :-S


Ja, az alábbi kérdés is az enyém volt (ezt csak a tisztánlátás végett, hogy jobban képben legyetek velem kapcsolatban):

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..



2021. szept. 10. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos?
2021. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha holnapig sem áll helyre a dolog a ma esti hashajtózás után, akkor az lesz... :-S
2021. szept. 10. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén. Szerinted normális?
2021. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem az a része igen, hogy hashajtó nélkül nincs székletem... "Csak" az nem, hogy állandó székelési ingerem van és ilyen fehér izé jön széklet helyett... De valóban, igazad van, alapjáraton tekintve az egész nem normális, hülyén tettem fel a kérdést... :-|
2021. szept. 10. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az sem normális, hogy csak hashajtóval van székleted.

Iszol te eleget?

2021. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha hashajtó nélkül nincs székleted...
2021. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5: Napi 2-3 litert átlagosan, azzal szerintem nincs baj...

#6 (& #5): ld. a belinkelt kérdést...

2021. szept. 10. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta miujság kérdező?
2021. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez tuti, hogy a székrekedés miatt volt. Azóta minden oké veled?

2023. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!