Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik egészségesebb választás...

Melyik egészségesebb választás reggeli mellé? Fekete tea édesítővel, citrommal vagy joghurtital?

Figyelt kérdés
Általában szendvicseket eszek reggel, de nem nagyon tudom melyik lenne az egészségesebb. Igazi tealeveles teát iszok mostanában mellé, de nem biztos hogy elég tejterméket fogyasztok, ezért gondoltam erre az alternatívára. Viszont a joghurtitalok meg tele vannak nyomva cukorral... Általában fehérjeként nálam max csirke meg néha egy házi kakaó, joghurt van.
2021. szept. 21. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kávé citrommal/limeal
2021. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem nagyon volt opció.
2021. szept. 21. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete tea. A joghurtital tele van cukorral és adalékanyagokkal.
2021. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem volt opció, de tényleg egészséges.
2021. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tejtermekbol amugy se kell tul sokat fogtasztani, ez a mai 50es 60as generacionak volt a maniaja, a kalcium miatt. jo a fekete tea
2021. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Joghurt lenne az egészségesebb a lactobacillusok miatt. De abból is inkább a natúr, élőflórás.
2021. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a teába csak cukrot teszek. Egy 2-2,5 decis bögrébe két kockacukrot. Reggeli mellé legalább két bögre teát megiszok.
2021. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!