Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egézséges-e evés közben vizet...

Egézséges-e evés közben vizet inni? -folyt lenn

Figyelt kérdés
Amikor eszek, csak úgy tudok enni legyen az szinte bármi, hogyha közben iszok 1-2 pohár vizet, máskülönben pár falat után már nem nagyon tudom lenyelni és azt szeretném tudni ez mennyire egézséges?
2010. jún. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
jobb mintha porzana a torkod sztem
2010. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szted mi bajod lenne tőle? Istenem ilyen hülye kérdéseket. Ha szomjas vagy, igyál.
2010. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
istenem..hagyd abba az ivást és húzz zsákot a fejedre aztán hugyozd körbe magad te isten barma
2010. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy jobb nem inni közben, mert úgy csak jobban kitágul a gyomrod. Érdemes inkább utána vagy előtte fél-egy órával inni. De ez csak egy tanács, szóval attól, hogy te iszol közben, nem lesz semmi bajod. Megjegyzem, sztem az emberek többsége iszik kajálás közben, nem nagyon érdekli őket, hogy mennyire tágul ki a gyomruk.
2010. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó közben inni. Előtte fél órval igyál, h felkészítsd a gyomrod. Ha közben iszol, nem tud a szervezeted rendesen emészteni. Étkezés után egy óráig sem kéne inni. Ki kell várni, még feldolgozza a gyomrod az ételt. Ha iszol nehezen emészt. Tudom, nehéz megállni, én is szeretek közben inni, de nem túl jó. Ha tudsz akkor ne igyál közben, ha nagyon nem bírod akkor is figyelj oda, h ritkán történjen meg.
2010. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!