Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami úgy meghajtott, hogy...

Valami úgy meghajtott, hogy baleset lett belőle, aggódjak?

Figyelt kérdés
Menzás fokhagymakrémlevest ettem meg sült husit krumplival, céklával. Suli után én még mentem pilláshoz, viszont hazaúton két utcára otthontól megtörtént a baj. Ilyen tök hirtelen percek alatt lett hascaikarásból ez. Nagyon gáz tudom de nagyon megijedtem.

2021. okt. 4. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az ebéd lesz csak a ludas, a levesben biztos volt tejszín/tej, fokhagymával párosítva az erős kombináció. Plusz rá az olajos krumpli, az nehéz kaja, zsíros, rá a levesre.

Semmi gond, bárkivel előfordul, pihenj, egyél most pár napig óvatosan, mérsékletesen, háztartási kekszet, ropit, főtt krumplit, ilyesmiket. Semmi zsíros, tejes, olajos, fűszeres dolgot ne egyél pár napig, se alkohol.

Jobbulást, hidd el nincs mitől megijedni, tényleg bárkivel megtörténhet.

2021. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell egyből betojni.
2021. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aggódj-e? Nem. Több millió emberrel előfordul már ilyen. Ilyenkor nem addógni kell, hanem zuhanyozni.
2021. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem ciki, a hasmenest nem mindig lehet tartani

Felni sem kell, valszeg csak meghajtott valami, nem halalos.

2021. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!