Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Multivitamint keresek, melyik...

Multivitamint keresek, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan multivitamin készítményt keresnék, amiben kB minden is van, hogy ne kelljen 5 különböző helyről / dobozzal beszerezni (persze ha az jön ki, hogy az lenne a legjobb akkor kénytelen leszek). Ami a lényeg, hogy glükozamin és hasonlók NE legyenek benne, ugyanis láttam már olyan csomagot (valamelyik daily pak biotec vagy scitec, nem tudom már). Kinek mi vált be?

2021. okt. 6. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Te meg milyen látnok vagy, hogy szerinted az pontozza le? Mellesleg ő írta az egyetlen működő vitamint eddig a 66-os összefoglaló alapján, csak nem akartam szembedicsérni. Az összes többi csak a szokásos kamuvitamin - tegyünk bele mindent, mert az átlagember csak azt nézi, nem érdekli hogy nem hasznosul úgyse.
2021. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
11. Eltaláltad, látnok vagyok és 100% biztos vagyok benne hogy te pontozgatod le az embereket :-) De igazából az volt a kérdés "Kinek mi vált be?" És nem az hogy szerinted melyik, a jó és melyik nem. De mindegy, pontozgasd le az embereket, legyen ez életed legnagyobb öröme. xD
2021. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Akkor töröld ki a csipát a szemedből, mert én ezt látom: [link] Csak jelzem, hogy még egy jó vitamin se segítene az ilyen szintű frusztráción, amid van, de a magnéziumot azért kipróbálhatnád.
2021. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
WTN multivitamin a legjobb
2021. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!