Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek?!..43 kg vagyok,L,1...

Mit tegyek?!..43 kg vagyok,L,153 cm...mostanában falási rohamaim vannak..nagyon félek hogy emiatt hízni fogok..híztam is egy kg-t már azóta..Szenved még valaki ilyenben?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni ameddig nem késő.. Persze gondolkodom rajta hogy pszihologushoz forduljak de addig is van valakinek valami tippe ez ellen? Mikor kaját látok nem tudok meg állni és lenyugszom ha eszek. Hiába már nagyon tele vagyok,nem tudok leállni. Ha nem eszek remegni kezdek stb..utána meg bűntudat gyötör ha eszek. Mit tegyek?

2021. okt. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Azt teszed, amit a többi ember. A legtöbben csak adott időközönként tudunk enni, segíthet bevezetni egy ritmust.

Én például dolgozok. Kilenckor eszek meg egy szendvicset, majd legközelebb már csak délben, még egy szendvicset. Ebben a szendvicsben mindig van valami zöldség is! Plusz az ebéd szendvics mellé egy gyümölcsöt is viszek mindig. Egy banán, vagy alma, vagy narancs.

Utána itthon 4 és este 9 között kétszer-háromszor eszek főtt kaját!

Minden alkalommal egy nagy tányérral. Egy-egy nagy tányér spagetti, vagy ha pl csirkemellet nézünk, akkor max egy egész csirkemell (mármint egy párra gondolok, jobb és baloldal) csúszik le (három adagra elosztva), de ez a max, minden alkalommal egy nagy adag körettel.

Én 53 kiló vagyok.

Azt hozzátenném, hogy 43 kilósan te már most nagyon sovány vagy. Plusz 1-2 kiló bőven rád férne. HA te ezért már sírsz, meg depressziós vagy, akkor már most beteg vagy, nem csak leszel.

2021. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
1-es...Te nem vagy példaértékű, sokat eszel, főleg délután, úgyhogy érezd magad szerencsésnek, hogy nem vagy elhízott.
2021. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2

Lol, ugyanennyit eszik nálunk mindenki, senki nincs elhízva. :D Nehogy ne ehessek már meg 2 tál spagettit egy délután, főleg, hogy fizikai munkát végzek. :D Itt nem diétás menüket kell ajánlani ennek a lánynak, hanem azt hogy egyen, mint egy normális ember.

2021. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csak gondolkodj rajta, hanem fordulj pszichológushoz... Étkezési zavarod van, amit pszichoterápiával lehet kezelni. Konkrét tippet - a pszichológus felkeresésén kívül - nem igazán lehet adni, mivel nem tudjuk, hogy mi miatt alakult ki nálad, és milyen érzéseket kompenzálsz a falásrohamokkal.

Ideiglenes megoldás, hogy nem tartasz otthon egészségtelen ételeket. Ha nincs semmi otthon, akkor nincs is mit megenni.

2021. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!