Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon büdöset kakilok, az...

Nagyon büdöset kakilok, az elfogyasztott ételek miatt van ez? (N)

Figyelt kérdés

Néhány napja észveszejtően büdöseket alkotok sajnos, tök kellemetlen mivel koliban lakom. Minden nap járok vécére szóval nem az érlelődés miatt van ez.


Utóbbi időben gyakrabban fogyasztok zabpelyhet, tojást, zöldségeket (cukkini, uborka, paprika, karfiol), mivel elkezdtem edzeni. Ezek közül gyanakszom valamelyikre. És fontos még megemlíteni hogy mivel lány vagyok, nem mensi időszakban van ez a problém, tehát nem mensi miatt.



2021. okt. 15. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi a probléma. Eszel, tehát ürítesz. És?
2021. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
1.az, hogy van amikor nagyon kellemetlen szagú és az már zavaró.
2021. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm 2-es...
2021. okt. 15. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Másé sem rózsa illatú. Amúgy ez egy természetes dolog (termelsz, meg szaga van) szal nem kell ezen fennakadni.

Amúgy a tojástól lehet, a karfioltól is... Attól a fing is pusztító tud lenni. :D

2021. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A sok tojas lehet az oka, egy heten 1-2 db oké, de pl egy rakott krumplinal nalam is ez van, na meg valószinuleg sokat eszel, illetve tul sok zoldseget eszel es semmi gabobat. Egyel bapi 3szor csak egy kis adagot, fele zoldseg, fele gabona legyen. Ha nem eszel gabonat, ehes maradsz es tobb zoldseget, gyumut eszel, ami puffaszt.
2021. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj 1-2 dolgot elhagyni és figyelni hogy utána milyen lesz.

Persze ez hosszú idő mire a végére érsz esetleg.

2021. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem mindig nagyon budos :( sehol nem merek nagy wczni, mert órákig nem lehet utánam wcre menni :( együtt érzek veled.
2021. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Leállt a retyón a venti.
2021. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A züldségektol nem büdi.Nyilvánvalóan a fehérje bomlás miatt lehet extrem szaga,az pedig az emlitettek közül a tojásban van.Gondolom,ha edzel,akkor megy a husi is.Én fogyi vegett kezdtem el a fehérje diétát,nagyon nagyon sok zoldseget eszem,ez napi 2 kiló is lehet,nem vagyok kis ember,mellé meg csirkét,nem annyira büdi..de hozza kell tenni mondjuk h a covid elvitte a szagokat,de elötte se volt tul büdi.. a fehérje miatt lehet,vagy van valami,amit a szervezeted nem jol emeszt meg,a laktózzal szokott probléma lenni,tejet fogyasztasz?
2021. okt. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tejet iszom rendszeresen, joghurtot is fogyasztok és sosincs vele problémám. Szóval laktóz kizárva.
2021. okt. 16. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!