Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már sok mindent tudunk az...

Már sok mindent tudunk az egészségtelen élelmiszerekről. Szerintetek miért van mégis annyi ember akik az egészségtelen élelmiszereket vásárolják?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Részben talán azért vásárolunk egészségtelen dolgokat is mert van olyan ami bio formában nincsen. Ha vki él hal a kóláért. nem fog helyette Bambi szörpöt inni.


Én figyelmen kívül hagyom h mit eszek/iszok. azért mert finom nem fogom mellőzni csakmert egészségtelen.

18/F

2010. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga donti el, hogy hogyan el.

En azert kezdtem el egeszsegesen elni, mert nagyon sok betegseget lattam es megfigyeltem ezeket, igy inkabb megprobalom megelozni ezeket,

igy mindig odafigyeltem arra, hogy mit eszem vagy iszom, s miert?

2010. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,hogy így fogod fel! De akkor azt is tudomásul kell venni ,hogy a betegséget saját magadnak termeled!üdv Zsóka jó kólázást ,
2010. szept. 2. 15:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mert mindenben van műanyag, a bio meg sok mindenkinek megfizethetetlen. az egészség manapság már luxus.
2010. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól h iszok kólát 1nap/3 pohár még nem lesz baj belőle. csak felpuffaszt kicsit és megemeli a vércukrom. Nem cigizek. úgyérzem ennyi belefér bőven.
2010. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert képtelenség. Egyrészt megfizethetetlen mindig mindenből bio-t venni, másrészt rohanó világban a keletinél az aluljároban sajnos nem osztanak gyümisalátát katinéni kertjéből frisset... Harmadrészt pedig azért, mert nincs már olyan h egészséges. Csinálsz maagdnak egy jó salátát mert az miylen egészséges, és tudod miben van a legtöbb mesterséges cucc napjainkban? a salátában. mert sok a elve és felszívja. Hiába nem öntenek rá semmit bár ez is kétséges) a talajban van annyi cucc, hogy olymindegy.
2010. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Gyakor ***** válasza:
100%
Mert leszarják. Az emberek többségének sokkal fontosabb az, hogy milyen finom, amit eszik, mintsem hogy milyen egészséges, mennyi a vitamin- és ásványi anyag tartalma, fehérje, szénhidrát stb... . Pl.hiába szajkózzák, hogy mennyire magas a szív-és érrendszeri megbetegedések száma, tömik magukba a zsíros kajákat. Hiába vagyunk az ötödik "legelhízottabb" ország... könnyebb ráfogni, hogy "nehéz csontozatú, mackós testalkatú, öröklődött vagy tudomisén még milyen vagyok", minthogy beiktassák a rendszeres testmozgást és a normális kajákat az életükbe. De mennyivel könnyebb leszarni, nem? Fehér kenyér, péksütemények, csoki, keksz, chips.. sorolhatnám estig.
2010. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

15.20

Elmész lagziba lesed a másikat h milyen jóízűt eszik? miközben te dudvát ennél szívesen?


Mindenből csak a pénzt húzzák le az emberektől. a bio is ugyanúgy szemét. csak nagyobb média fogás mind a hagyományos étkezés.

Am most is finom pizzát eszek/kólával :) 56kg vagyok csak. Így nem veszélyeztet az elhízás veszélye.

18/F Jó étv.

2010. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Van még egy nagy baj! Ez az egészségtelen étel már hisztérián túl van mert a fele se igaz annk hogy olyan sok egészségtelen anyag van az ételekben.Egyik illető azt mondja nem veszek ebből mert ízfokozó van benne! Kérdem szokott citromhéjat reszelni a beiglibe? Mondja igen! Kérdem mi a fenének? Az is ízfokozó! Ne tegyen fűszereket az ételbe mert mind ízfokozó!
2010. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Olyan emberek mondanak véleményt az ételekről akik biológiából meg kémiából totálkárosak azt se tudják mi az amiről azt állítják hogy hú de egészségtelen!
2010. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!