Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha néha iszok kólát 1 pohárral...

Ha néha iszok kólát 1 pohárral,1 héten egyszer-kétszer az úgy mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát a cola egészségtelen, igyál 'light'-ot, vagy 0 cukrosat ha nagyon nem tudsz ellenállni.
2011. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem árt az semmit ilyen mennyiségben. Viszont inkább cukor mint mesterséges édesítőszer pl aszpartam kifejezetten rákkeltő ,cukortól meg csak hízhatsz, de ennyitől azt sem.
2011. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Tudtommal Natrium-ciklamát és Na-szaharinát van bennük. Olyat igyál, akkor amibe nincs aszpartam vagy mi.

A cukortól meg csak fájnak majd a fogaid.

2011. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet ,most nincs előttem colásdoboz.De rengeteg édesítőszeres cuccban aszpartam .
2011. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár én csak olyat eszek/iszok, és mégcsak ezzel a 2-vel találkoztam, meg a szacharinnal és a fruktózzal de azok már természetesen előforduló édesítők.
2011. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

rákeresgéltem: [link]


e szerint van benne aszpartam is. De heti egy pohár az nudli:D

2011. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, tényleg ott van, de látod én ennyi Colát iszom... Kb évente 2x fél litert, és akkor olyat iszom amibe nincs ez az aszpartám, legalábbis én nem találkoztam még vele. Akkor viszont nem szóltam semmit, mert az egyéb negatívumok ott fel vannak sorolva, és kinek hogy bírja a szervezete.
2011. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!