Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen bolti natúr, (középár...

Milyen bolti natúr, (középár kategóriás) halakat szoktatok venni, amik finomak is? Ti milyen fajtát és hol vesztek?

Figyelt kérdés

Szeretném növelni a hal fogyasztásom. Halak terén ettem már borzalmasan is(szálkás,vizes pangasius filé), és nagyon finomat is (Vadlazac, pisztráng, tonhalsteak). A boltban annyiféle hal van. Milyen fajtával lenne érdemes még próbálkoznom?

Aldi, Lidl, Auchan, Spar, Tesco van a közelünkben. Halasboltba és piacra sajnos nem járunk, és nehéz is lenne rávennem a családomat. (sulis vagyok, szóval ők kezelik a kasszát). A norvég lazacot, és a tenger gyümölcseit, rákot is nagyon szeretem, de ezek árban sajnos túl borsosak nekünk.



2021. okt. 27. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a pansagius vagy mi az rettenet azt nem lehet jól elkeszíteni.

Én bizony többnyire hekket és olajos citromos szardíniát fogyasztok mert ez vált be, a többit is megkóstoltam, de maradtam ezeknél. Nagyon szeretem a ringlit meg de nagyon drága, ritkan veszek. A lazac nem kábított el.

Lehet hogy tévedek de szerintem nem az a lényeges élelmezési szempontból, hogy sokféle halat egyek, hanem hogy eleg gyakran egyek. Ezert maradtam a két bevált kedvencemnél.

Pontyot megutáltam mert egyszer nagyon rosszul elkészítettet ettem és megundorodtam tőle.

Keszeg nagyon szálkás bar finom de en szeretek habzsolni.

A lidlben vettünk hekktörzset, ma ettem, nagyon finom volt.

A pennys olajos citromos szardíniat jó szívvel tudom ajanlani. A sprotnijuk rossz. Nekem. Kagylót jót utoljára Görögországban ettem, az itteni konzerv beszélőviszonyban sincs vele. Tescos polipkarika jó volt még, de azt is rég ettem.

2021. okt. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!