Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hányingerem? (új...

Miért van hányingerem? (új étrend)

Figyelt kérdés

A héten elkezdtem fogyókúrázni.

Így néz ki egy napi kaja adagom : Reggelire eszek egy műzli szeletet, mellé iszok 1 pohár 100% os gyümi levet.

Tízórai 1 alma.

Ebédre gabona pehely, natúr joghurttal.

Uzsonnára megint 1 alma.

Vacsira pedig 1 répa vagy pár szelet uborka.

Tegnap kezdődött hogy mikor felkelek reggel iszonyatosan szédülök és hányingerem vam. A szédülés és a hányinger napközben is rámtör, majd el múlik. A szédülés még megértem mert hozzá kell szoknom a kevesebb kalóriához, na de a hányinger? A kettő egymástól függetlenül is jelentkezik.



2021. okt. 27. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag alig eszel valamit...

Ne csodálkozz, ha rosszul vagy..

2021. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit csinálsz, az nem új étrend, hanem nagy butaság.

Ez kb. csak arra jó, hogy folyamatosan rosszul legyél, aztán pedig pár nap múlva feladd, és zabálni kezdj, mint egy ló.

Ha életmódot akarsz váltani, vagy fogyni szeretnél, ahhoz egy jól megtervezett étrend (nem, ez nem az) és némi mozgás kell.

2021. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mozgás az meg van. De sajnos nincs sok pénzem, kb 2 hetente tudok venni csirke húst. Az meg 2 nap alatt el is fogy
2021. okt. 27. 23:22
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jesszus, ez milyen étrend, ki találta ki? Ettől én is rosszul lennék.
2021. okt. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fogyókúra, legjobb esetben összesen napi 500 kalóriát eszel, és emellett mozogsz? Ez koplalás. Ha nem akarsz magadnak rosszat, hagyd abba és nézz értelmes diétát. Ettől felkopik az állad, pár napnál nem bírod majd tovább, és teleeszed magad. Ez többet árt, mint használ.
2021. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!