Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » NEM troll kérdés gluténérzéken...

NEM troll kérdés gluténérzékenyekhez, hogy ti is kevesebbet szellentetek a gm táplálkozás következtében?

Figyelt kérdés
Alig szellentek és nem tudom hogy ez normális-e. Eszméletlen számokat olvasok napi szellentésekről, 30, meg ilyenek. Kizárt. Akkor sem szellentettem ennyit amikor nem gm táplalkoztam.

2021. okt. 28. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
örülj neki... én tejtermékektől meg sokkal többet,csak nehéz megálni, jó sajtokat, joghurtokat...amugy mi az a "gm táplálkozás" ? amikor tizenhat éves korom körül kemény diétát tartottam, akkor voltak napok hogy egyáltalán nem is kelett szellenteni...
2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 A gluténmentes diéta azt jelenti hogy glutént nem viszel be, mert érzéeny rá az illető akinél a glutén allergiát, bélgyulladást, emésztési problwmákat okoz.


#2 Ahogy olvasod?! Ha egy sort is olvastál volna dietetika témában, nem írnál fogyókúráról. Gondolom, neked az sem megy, hogy a diéta nem feltétlen egyenlő fogyókúrával.

Borzasztóan dühít, amikor totál tudatlanok osztják az észt. Miért csinálod? Semmi felelősségérzeted nincs?! Jön valaki, aki sose hallott róla majd miattad képzel hülyeségéket amikor valaki azt mondja gluténmentes diétán van.

2021. nov. 7. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:
1# Köszi a választ.
2021. nov. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!