Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges hogy bármit amit...

Egészséges hogy bármit amit megeszek körülbelül 4 órán belül nem egészen folyékony, de nem teljesen szilárd halmazállapotban kiürül belőlem?

Figyelt kérdés
Egészségem rendben van, a ciklusommal vannak problémák, de ennek nincs egészségügyi oka. Az anyagcserémet átlagosnak mondanám, ha sokat eszek meghízok, ha kevesebbet akkor tudok fogyni. Hajam, körmeim, immunrendszerem jó állapotban van.

2021. nov. 3. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
4 óra alatt tuti nem megy ki belőled.
2021. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Az még az előző étkezés végterméke lesz.

De étel allergia/intolerancia bármikor kialakulhat, érdemes lenne megnézetni.

2021. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy konkrétan az jön ki. Csak monden lejjebb megy egy szinttel.

Jól tesztelhető kukoricával, mákkal, és erőspaprikával is, hogy ki kicsoda :)

2021. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem. A leghosszabb idő 6 óra volt. Van egy hagymás eset, de azt még rá lehet fogni, hogy attól kellett gyorsabban űrítenem, de azelőtt nem ettem hagymát, de nagyon nagyon hagyma szagú volt a székletem. De próbáltam ezt padlizsánnal, ott ugyanúgy a magok, de ez is lehet az olaj miatt. Najó, akkor kipróbálom. Megeszek jó pár szem kukoricát és jelentkezek.
2021. nov. 3. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarul kihányod? Annak van ilyen állaga.
2021. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Széklet. Most jött ki a kukorica. Sajttal ettem megfőzve. Érdekes, mert ettem azelőtt és utána is, de most csak ez jött ki.
2021. nov. 4. 01:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Éjjel 12 után ettem szalmakrumplit paradicsomos szósszal, és reggel fél 10kor már ki is jött. Biztosan az volt, mert a szósz miatt felismerhető volt. A paradicsomhéjak miatt. Még reggel kijött néhány kukoricaszem, de ami az éjszaka kijött az nagyjából teljes étkezés volt, mert próbáltam nem megrágni és fél marokkal fogyasztottam kb.
2021. nov. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!