Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan álljam meg, hogy...

Hogyan álljam meg, hogy kevesebb egészségtelen ételt egyek?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem rá, hogy már lassan 4-5 hónapja eszem naponta többször is zacskós leveseket, chipseket, csokikat egyéb ilyeneket és túl is eszem magam, nagyon sokat eszek de nemtudok leállni. Nem vagyok túlsúlyos egyáltalán de ha így folytatom akkor valószínűleg bajom lesz belőle. Hogyan kéne áttérnem egy egészségesebb étrendre? És hogyan álljam meg hogy ne egyek minden percben? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. nov. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokszor csinálom ezt unalmamban, pl kendall jenner instáját nézem ha megéhezem 😂😂
2021. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Csak úgy tudsz átállni, ha elkezdesz egészségesen táplálkozni. Tetszik, vagy sem, a bélflórád határozza meg, hogy milyen ételeket kívánsz. Azt meg ugye nem kell nagyon magyarázni, hogy amilyen ételeket ettél eddig, az annak az emésztéséhez szükséges bacik éltek meg, és kerültek túlsúlyba. Most ők dirigálnak. Csak úgy tudod kivenni kezükből a gyeplót, ha szokásoddá teszed az egészséges étrendet. Egy új szokás felvételéhez mindössze 27 napra van szükség. Tehát addig kell csak odafigyelned, utána már magától megy.
2021. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első kérdés, hogy hogyan kerül a lakásba annyi zacskós leves, csoki és chips. Ha erre rájössz, máris a gyökerénél tudod kezelni a problémát.
2021. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!