Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni, tippek esetleg?

Nem tudok hízni, tippek esetleg?

Figyelt kérdés
Évek óta küszködök a hízással 50 és 47kg között ingázik a súlyom 164cm-vagyok. Általában sokat eszek napi többször mellette szedek vitaminokat és nutridrink tápszert is iszom. De vannak napok amikor éhes vagyok de nem csúszik le semmi. Voltam vele pszichológusnál mert azt gondoltam mentális probléma, ő azt mondta a sok stressz okozza ezt illetve azt is hogy nem hízok. Tippek esetleg hogyan tudnák egy pár kilót felszedni? Nagyon el vagyok keseredve nem érzem jól magam a bőrömben.

#hízás #tipp #soványvagyok
2021. nov. 4. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Az ebédedre tegyél egy kanál zsíros tejfölt vagy kacsazsírt. Meg a vacsorára is. Béres cseppet próbáltad? Mert az piszok nagy étvágyat csinál a legtöbb embernek.
2021. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 40 éves koromig hasonló problémával küzdöttem, azóta az ellenkezőjével: hogy ne hízzak el! Nekem az édességekkel sikerült némi kis plusz súlyt magamra szedni fiatal koromban, most pedig azt kell visszafogni, hogy tartani tudjam a súlyomat.
2021. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is ilyen alkat/típus vagyok. 170 cm, 50-53 kg között ugrálok. Nálam alapvetően mindent a stressz, az idegesség határoz meg. Ha olyan időszakom van, hogy valami nyomaszt, nem jó, nem vagyok önmagam, vagy történt valami, amit nem tudok szó szerint megemészteni, akkor az a pár kiló, amit felszedtem hetek-1 hónap alatt, egyszerűen huss, lemegy. Ezt csak azért mondom, mert akár ez is állhat a háttérben nálad is. Ha jobban vagyok a bőrömben, fizikailag és szellemileg is igénybe veszem az energiáimat, akkor hatalmas étvágyam van és jönnek fel a kilók. Csak ne történne mindig valami, amitől lemegy...
2021. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mért nem maradtál továbbra is a pszichológusnál? Ennyi, hogy stressz, viszlát?
2021. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nutridrink mellett esetleg még fresubint is kérhetsz, plusz én reggel jó kis tömegnövelő turmixot iszok, ami jó híg, így könnyen lemegy.

Enni nekem is nehézkes, de azért mindig eszek valami szilárdat is.

2021. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan már, hízni a legkönnyebb. Én is vékony testalkatú vagyok, de amióta lett saját pénzem és annyi chipset, csokit, stb veszek, amennyit akarok, azóta lett hasam és konkrétan már le járok futni néha, hogy fogyhassak😅. Hízni nem nehéz, senkinek sem. Csak olyan dolgokat kell enni és abban a mennyiségben. Nem fog elpárologni az a zsír felesleg elhiheted, hanem lerakódik.
2021. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
6-os: Te mégis honnan tudod, véled tudni, hogy SENKINEK sem nehéz hízni? Kicsit tájékozódj már, mielőtt ilyen képtelenségeket írsz! Én saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy pl. a genetika ebben is mennyire meghatározó. Az anyukám is és én is hiába voltunk mindig is nassolósak, édesszájúak, egészségesek, nem sikerült meghíznunk, pedig nem is voltunk betegesek. Gondold el, hogy akinek olyan jellegű betegsége van, ami gátolja a tápanyagok felszívódását, vagy abszolút étvágytalanná tesz, azokon mit segít, hogy "saját pénzükön veszik a chipset, csokit"?!
2021. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Szimpla logika. Olyan nincs, hogy bőségesen több kalóriát viszel be rendszeresen, mint amit elégetsz, és mégis sovány maradsz. Tündérmese. Azt meg senki ne mondja, hogy nem szereti a chipset, vagy a csokit, szotyit, pörkölt kukoricát. Van választék. Ezek mind élvezeti kaják, nem olyan mint pl a kelkáposzta, és hízlalnak is rendesen. Mindenki meg tudja találni közülük azt, ami neki bejön, vagy akár többet is.
2021. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
6-os: Valószínűleg hízásra hajlamos vagy, azért gondolod így. Ne magadból indulj ki!
2021. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Mint írtam, sovány testalkatú vagyok. Kb egész életemben sovány voltam. A csontozatomon is látszik. Most 20 évesen érzem már kb 1 éve, hogy amióta ilyen brutál mennyiségben kezdtem bevinni ezeket, azóta kezdtem el hízni és akkor is csak hasra. Még így sem látszik rajtam annyira ruhában. Nem vagyok húzásra hajlamos, mi több, nekem is volt ez, hogy szorongások miatt nem bírtam enni, hiába voltan éhes. Viszont mint írtam, ezek élvezeti kaják. Direkt úgy vannak megcsinálva, hogy nem tudsz betelni velük.

2021. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!