Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék de nem tudok?!...

Hízni szeretnék de nem tudok?! Tippek?

Figyelt kérdés

Adataim

Kor : 17 fél

Nem: Férfi

Magasság: 176 cm

Testsúly: 58kg


Valahogy a szervezetem hozzá van szokva ahhoz hogy nem eszem időnként, és ezáltal nem is vagyok annyira éhes.

Sokszor elhatároztam, hogy hízok, de valahogy nem megy.


Nem tudom mit egyek, sokszor nincs is főt étel (Amikor mindenki dolgozik, és csak egymagam vagyok, kb heti 2x van ilyen).


Rendszeresen focizom, sportolok.


Leginkább testesebb szeretnék lenni, nem elhízott.


Gondolkodtam az izom/tömeg növelő szereken, de valahogy azt érzem hogy a mesterséges módszerek károsak vagy ilyesmi, illetve a szüleim se díjaznák .


Mit egyek ? Mit tegyek ?



2017. nov. 23. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Vékony alkat vagy. Majd fogsz férfiasodni a korral, még nem fejlődtél teljesen felnőtté, srác vagy még, nem férfi. Mesterségesen nem kell hizlalni magadat, és természetesen nem kell mű szereket használni. Sportolj, hogy izmosodj, és annyi.
2017. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!