Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék. NAGYON! ....

Hízni szeretnék. NAGYON! . Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Néhányan most virtuálisan megölnétek, mert vékony vagyok és hízni szeretnék, nem fogyni..:/ :D Tuti tippeket, tanácsokat szívesen elfogadok, hogy hogy a jó büdös p.csába szedjek fel kilókat?! Olyan 5-7 kilóra gondoltam..

paraméterek; 50kg 164cm vagyok, átlagnak minősül, de határeset. Vékony vagyok..

Sajnos dohànyzom. Tervezem letenni. Sokszor ájulásig eszek, bár rendszertelenül..mindegy.. SEGÍTSETEK KÉRLEEK😂💖



2020. jan. 16. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lany vagy? Hány éves?

Helyedbe sok nizellát ennék, olajos magvakat, sajtokat, tejfolt

2020. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok..😁
2020. jan. 17. 05:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, a dohányzás és a rendszertelen evés nem segít... Sportolsz valamit? Lehet, hogy egy kis izomépítés használna.
2020. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írd le egy átlagos napi étrendedet (lehetőleg mennyiségek megadásával).
2020. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen elkezdtem edzeni minden nap fél órát, egy napot sem hagyok ki, igy egy heten kb 3,5 óra. Ezt tanácsolták. Csak félek, hogy az ellenkezőjét érem el. De legalább már izomlázam van, ha plusz kilóm nincs is..😂
2020. jan. 17. 08:23
 7/12 A kérdező kommentje:

Átlag napirendem

Kb 6-7 órakor kelek, gyerekeket elrendezem (2 van) nagyobbikat elviszem oviba, haza jövök megiszom a kv-m (igazából inkább tejes kv) összepakolok, aztán ha épp éhes vagyok szendvicset eszem, max 2-t, aztán már mehetek is a gyerekért; nem ottalvós. Hazajövünk ha éhes akkor szoktam vele enni, délután jön rám inkább az evés, mindig falatozom valamit, de olyankor nem ülök le..😁 Csak futtában, aztán fél óra edzés,füecsi pancsi, vacsi (mindig főtt ételt vacsizom) elteszem aludni őket, aztán újra vacsi, de olyankor már szendvics minimum 2. Tv-zés közben nem veszem észre hogy mennyit eszek úgyhogy ilyenkor többet szoktam.:)

2020. jan. 17. 08:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebédre szoktál enni valamilyen főtt ételt? Számold ki egyszer, mennyi fehérje van abban, amit eszel, lehet, hogy túl kevés. Hiába eszel sokat, ha alig van benne hasznos tápanyag.
2020. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tedd le azt a cigit és magától megoldódik a probléma. Egy csapásra 2 legyet.
2020. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én férfi vagyok, de tizenévesen iszonyat vékony voltam. Kb csont és bőr. Genetika... Engem annyira zavart, hogy elkezdtem zabálni. Mivle tágult a gyomrom is, így nem is esett nehezemre. Eljutottam addig, hogy napi 8-9x ettem. Pl reggelire simán lement 4 melegszendvics meg 16 darab virsli fél kg kenyérrel :D Vagy ha pizza volt sütve, akkor 2 tepsivel kellett. 1 tepsivel nekem, meg 1 ugyanakkora tepsivel a család másik 3 tagjának :D Suliba is mindig főtt kaját hordtam. OKJ vizsgámon is vicces volt, beállítottam hűtőtáskával ami tele volt csirkecombokkal :D :D


Híztam is szépen. De ez nem erőszak volt ez az egész. És egyáltalán nem híztam el. Most van átlagos alkatom. Azóta már kevesebbet eszek, így stagnálok, mert közben nyilván idősödtem is és lassult az anyagcserém, de a kevesebb kajának köszönhetően hízni sem hízok. Mondjuk ez a kevesebb kaja másnak még mindig sokat jelent. :D

2020. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!