Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom tartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
190 cm 83 kg vagyok szóval elég vékony de még ez a súly is egy hosszabb hízókúra eredménye. Szeretném abbahagyni a zabálást, viszont ha már pár napig nem eszek annyit akkor elkezd csökkeni a testsúlyom. Mit lehetne tenni hogy tartani tudjam a súlyom 85-90 kg tartományban anélkül hogy 2-3 óránként tömni kelljen a fejem?
2021. nov. 14. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Irigyellek a problémáidért.
2021. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolni kell
2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83 kilosan kizart, hogy nagyon vekony lennel, ez boven az egeszseges kategoria. Az eves melle iktass be sulyzos edzest is, igy meg izmot is pakolhatsz magadra, amitol nem csak a merleg mutat tobbet, de jobban is fogsz kinezni.Kaloriakat is erdemes szamolni, mert enni viszont kell az edzes melle is, boven.
2021. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szoktam edzeni, van is egy fix edzéstervem, ami feljött abban van izom is.

Nem vagyok nagyon vékony, de az átlagnál vékonyabb, ilyen magasság mellett 100 kilósan sem lennék elhízott.

2021. nov. 14. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy vékony, a súlyod egészséges tartományban van. (100 kilósan igenis lenne rajtad jó pár kg felesleg, hacsak nem rengeteg intenzív súlyzós edzést végző személy vagy..)

A válaszhoz nem ártana tudni, hogy mit és mennyit eszel egy átlagos nap. Illetve, hogy mit, milyen gyakran és mennyi ideig edzel egy héten.

2021. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!