Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vagy mit csináljak,...

Mit egyek vagy mit csináljak, hogy megtartsam a súlyomat nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Családtaghoz megyek ki Olaszországba 3 hétre. Leadtam 10 kg az elmúlt 5 hónapban és nagyon szeretném megtartani a súlyom. Nagyon nagy pizza-tészta-fagyi fan vagyok. És lehetetlen, hogy kibírjam, hogy ne egyek belőlük.

Mit csináljak, hogy ne hízzak vissza?



2014. jún. 16. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Napi egy pizza/tészta+fagyi, a nap többi részében diétás étrend.
2014. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi egy pizza első? A maga 600kalóriájával, zsírral, ch-val, olyan mintha ellenne cseszve az egész nap:D Én azt mondom, hogy napi egy SZELET pizza ami még oké.
2014. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán. Súlytartásról beszélünk.
2014. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az olasz pizzák kissé mások, mint az itteniek, ott uzsonnaszerűségként eszik, nem főételnek.
2014. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha egy nap megeszem egy fél pizzát vagy 1-2 gombóc fagyit vagy egy vagy fél adag tésztát megeszem, de a nap többi részében diétás kajàkat eszem és mellette úszók akkor elkerülhető a hízás?
2014. jún. 17. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így konkrétan megmondani. A napi össz kalóriabevitel számít, és, hogy többet, vagy pont annyit égess el, amennyit beviszel. Ha többet viszel be mint amennyit elégetsz, akkor hízni fogsz. Egyszerű matek.
2014. jún. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!