Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ebben van összefüggés? Egészsé...

Ebben van összefüggés? Egészségtelen?

Figyelt kérdés

Október közepén kihúzták az egyik bölcsességfogamat, varrták is természetesen.

8-10 napig nem bírtam enni, eleinte próbálkoztam a szokásos reggelimmel (mindig ugyan azt eszem).

Általában valami videót nézek reggeli mellé, és ha befejeztem megállítom a videót, majd a következő evésnél folytatom.

Így tudom, hogy normál esetben 6-8 perc alatt szoktam elfogyasztani a teljes reggelimet.

Ez a kihúzott fog mellett 18-22 percig tartott, aztán már szinte semmit nem ettem, 2 kilót fogytam 10 nap alatt.

Azóta nem is tudom visszaszedni azt a 2 kilót, pedig próbálkozok rendesen (pizzától kezdve mindent eszek, kifejezetten az a célom, hogy visszajöjjön az a 2 kiló akárhogy, mert úgy ideális a súlyom)


Viszont mindennap van nagy vécézés, ami az én esetemben azért fura mert eddigi életem során mindig 2 max 3 naponta kellett csak (nem tartogattam sosem, egyszerűen nem volt sosem késztetés)

Nem akarok hülyeségeket beszélni, és bár van egy gondolatom, de inkább csak kérdezem, hogy ez miért van, és mennyire normális?



2021. nov. 15. 18:43
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:

Teljesen normális ez az egész , amit leírtál, nyugodj meg.

Ne stresszelj, mert főleg az lehet az oka annak, hogy nem ment még vissza az a 2 kg.

Egyél este kicsit többet, mint szoktál és gyorsan vissza fog menni. egyél sütiket, tésztákat, édességet, kakaós csigát, mogyoróféléket, pisztáciát és igyál párszor cukrozott üdítőt, vagy mézes teát, ezek mind hízlalnak.

2021. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!