Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zabkása milyen izű?

A zabkása milyen izű?

Figyelt kérdés

Olyan mint a tejbegríz?

Sosem ettem még,és láttam hogy tasakban lehet kapni.

Ez egészséges?

[link]


2021. nov. 18. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem olyan ízű. Ha jól ízesíted finom tud lenni. Az ilyen bolti dolgokkal az a baj, hogy általában sok cukrot adnak hozzá, így egy egészséges kajából egészségtelen lesz.

Keress olyat amiben kevés a cukor vagy csinálj otthon

2021. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!Ilyen instant cuccot ne vegyél mert tele van adalék anyagokkal és cukor is van benne.

Vegyél sima nagyszemu zabot ami 4-500 Ft és sokáig elég és úgy ízesíted ahogy te akarod.Pillanatok alatt elkeszul

2021. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan mint a tejbegríz, teljesen más az állaga. Én szeretem az ízét, és egészséges, mert magas a rosttartalma. A termék amit belinkeltél is jó, de az összetevők között ott van a cukor, ez nem tudom probléma-e neked.
2021. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kávédarálóval megdarálod egész apróra és tejben főzöd,akkor szerintem hasonlít a tejbegrízhez.

Van aki vízben főzi,na úgy nem tudnám megenni.

Sima zabpehely, pici aszalt vagy sima gyümölcs,pl banán,alma is jó bele.

Én egy kis fahéjat is szoktam bele tenni. Egyáltalán nem hiányzik belőle plusz cukor.

Ahogy fentebb írták, ne vegyél kész boltit..

És úgy jóval drágább is

2021. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, de nem a bolti cukrozott. És sokkal olcsóbb is, ha veszel egy fél kilósat, kb ugyanannyiért, mint egy adag. Önmagában elég semleges ízű, én nem tudom tejbegrízhez hasonlítani. Fahéj, gyümölcsök, magvak, joghurt, akár kókusz vagy kakaó jól illik hozzá (meg amit még szeretsz), így egy laktató és egészséges reggelit ehetsz.
2021. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ramaty. Minek kell ilyeneket enni, nem vagyunk lovak.
2021. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk rost tisztítja a vékony és a vastagbelet is

Lehet hogy nem lesz daganatod

Bár ez a fiatalokat addig úgysem érdekli amíg?

Mikrozni kell tejben jenaiba

Lefedve 5 perc kb néha keverni

Mazsola fahéj szárított gyümölcsök

Tok finom lidliben 200 Ft fél kg zabpe hely

2021. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!