Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyümölcs helyettesítése...

Gyümölcs helyettesítése valamivel(terhesség alatt)?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Szeretnék egészségesen táplálkozni, de a gyümölcsöket képtelen vagyok megenni. Éhes leszek tőlük, fáj a gyomrom és az ízüket sem szeretem. (Kivétel az éretlen, savanyú kiwi és a görögdinnye) A zöldségeket kilószámra eszem minden formában. Hogyan tudnám helyettesíteni a gyümölcsöket? Esetleg 100%-os, cukrozatlan, bio gyümölcslé? Szedek C, D és terhesvitamint is.

2021. dec. 5. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Minek? Ha nem bírod, ne edd. A zöldségben is van vitamin meg szedsz is vitamint. Semmi szükség a gyümölcsre.
2021. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A rostok miatt sem muszáj? Mindenhol azt olvasom, hogy napi 5 zöldség és gyümölcs. Első baba és szeretnék mindent tökéletesen csinálni...
2021. dec. 5. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A zöldségekében is ugyanolyan rostok vannak.
2021. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálod "tökéletesen", ha nem erőlteted magadra azt, amit alapból utálsz :) A rostot fedezi a zöldség. Max. igyál időnként egy kis 100 %-os gyümölcslevet, ahogyan azt tervezted is.
2021. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100 %-os gyümölcslével az a baj, hogy nincs benne rost, akkor sem ha az a neve, de rengeteg cukor, ami a gyümölcsben is van, de a gyümölcsben természetes formában, rosttal mellette, a 100 %-os gyümölcslében pedig úgy, hogy egyből lenyeled és hirtelen jut beléd.


van a fruktózérzékenység állapota, amikor gyümölcs és cukormentes diétát írnak elő, fél-egy évre, lehet neked ez van és felismerte a szervezet és így védekezik, hogy nem kívánod. érdemes figyelni a testünk jelzéseire.

2021. dec. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!